Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 18 styczeń 2019 20:17

Masz nadmierne owłosienie?

We współczesnej kulturze szeroko lansowany jest obraz idealnie gładkiego ciała, wolnego od owłosienia.

 Ilość i rodzaj włosów, które mamy na ciele zależy przede wszystkim od naszej karnacji. Jak powszechnie wiadomo z reguły osoby o jasnej włosach mają ich mniej, natomiast brunetki czy bruneci mają ich więcej. Wiele zależy również od naszych genów.

Jeżeli zauważysz u siebie pojedyncze włosy pojawiające się w miejscach, w których nie powinny rosnąć, jak broda, wąsik jedynym rozwiązaniem jest depilacja laserowa, by pozbyć się ich na zawsze.

Golenie maszynką, woskowanie i depilacja depilatorem to najtańsze sposoby usuwania nadmiernego owłosienia. Niestety nie dają długotrwałych efektów. Aby usunąć owłosienie na stałe, na zawsze należy użyć medycznego lasera.

Depilację laserową zaleca się osobom z tendencją do wrastania włosów, tworzenia stanów zapalnych (grudek i krostek). Depilacja laserowa nie tylko usuwa włosy, ale również leczy skórę. Największą zaletą tego typu depilacji jest usunięcie owłosienia z wybranych miejsc na ciele. Podobny zabieg trzeba powtarzać, ale już po kilku sesjach depilacji laserowej możemy cieszyć się gładką skórą nawet przez parę lat.

Warto mieć na uwadze, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu (anagen), są to włosy widoczne na skórze i właśnie one reagują na światło lasera, pozostałe włosy są w fazie „uśpienia" (katagen, telogen), która ma różne okresy trwania (od 3 do 8 tygodni) – po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu nowego włosa. I właśnie dlatego zabiegi należy powtarzać około 6 – 8 razy, aby usunąć włosy.

Więcej informacji na naszej stronie:
http://www.magiaspa.com/zabiegi-laserowe/depilacja-laserowa/

Zapraszamy
MAGIA SPA

asdasdasdasdas
Home