Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 25 styczeń 2019 00:06

Zespół Szkół im. W. Witosa „Złotą Szkołą 2019”

10 stycznia 2019 roku w Akademii Biznesu i Finansów Vistula w Warszawie ogłoszono wyniki XXI Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019.

Kapituła przyznała Technikum w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej zaszczytne miano „Złotej Szkoły 2019” wśród 500 najlepszych techników w Polsce. Tytuł ten przysługuje szkołom, które na liście rankingowej znalazły się między pierwszym a setnym miejscem. Nasza szkoła w województwie małopolskim uzyskała wysokie - dwunaste miejsce, a w rankingu głównym zajęła dziewięćdziesiątą siódmą  lokatę. Znak „Złotej Szkoły 2019” jest potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia. Kapituła Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników  doceniła trud ciężkiej, codziennej pracy Dyrekcji, efektywną współpracę nauczycieli i uczniów, dbałość władz samorządowych o odpowiednie warunki pracy szkoły. Jesteśmy dumni z odznaczenia i docenienia wysokich rezultatów kształcenia w Zespole Szkół im. W. Witosa.

asdasdasdasdas
Home