Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 28 styczeń 2019 21:44

Kiedy wynajem samochodu może okazać się idealnym rozwiązaniem?

Wynajem samochodów, czy to krótko- czy długotrwały, staje się coraz bardziej popularny. Cóż, podróżujemy coraz częściej i zdecydowanie chętniej wybieramy samoloty, dlatego szukamy najbardziej komfortowych możliwości poruszania się po mieście. Przedstawiamy w jakich sytuacjach wynajem samochodu może okazać się pomocny i na jaką opcję najlepiej się zdecydować.

 

Wynajem samochodu dla firm

Wiele firm chętnie korzysta zarówno z wynajmu na długi okres czasu, jak i tego krótkoterminowego. Długotrwały wynajem jest dla firm świetną alternatywą dla leasingu. Decydując się na wynajem właściciel biznesu nie musi martwić się o wkład własny oraz opłaca zdecydowanie niższą miesięczną ratę. Jest to również opcja, która gwarantuje większą dowolność i niezależność - po skończonym czasie wynajmu można wybrać kolejny samochód, a jego ubezpieczenie czy naprawy będę leżeć po stronie firmy wynajmującej samochód.

Również wynajem krótkotrwały jest często używaną przez firmy opcją, która pozwala na zapewnienie pracownikom komfortu podczas podróży biznesowych w korzystnej cenie.

Wynajem samochodu na wakacje

Ceny biletów samolotowych, nawet tych do najodleglejszych zakątków świata, zadziwiają w ostatnim czasie coraz bardziej. Tanie loty zachęcają do przygód i wakacyjnych wojaży. Nic dziwnego, że najczęściej rezygnujemy z podróży samochodem, ze względu na uciążliwą, długą trasę i większe obciążenie dla kierowcy. Wynajem samochodu już u celu destynacji pozwala jednak na komfortowe poznawanie nowego miejsca w szybki i bezpieczny sposób. Przy wynajmie warto sprawdzić, czy firma oferuje darmowe podstawienie samochodu. Znakomitą opcją jest podstawienie samochodu na lotnisko, co oferuje firma https://carfree.pl/.

Wynajem samochodu a przeprowadzka

Kolejną sytuacją, w której wynajem samochodu będzie idealnym rozwiązaniem, jest przeprowadzka. Wiele firm posiada w swojej flocie duże samochody, które pozwolą na zorganizowanie szybkie, niezależnej i taniej przeprowadzki. Jeśli rozważasz taką opcję, zajrzyj koniecznie do artykułu Kosztowne pomyłki w wynajmie samochodu których warto uniknąć”, aby uniknąć niepotrzebnych błędów i kosztów.

Home