Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 07 luty 2019 22:57

„Młodzi Artyści na Zamku” w Suchej Beskidzkiej

Napisał

W dniach 8 -10 lutego 2019 r. odbędzie się III Ogólnopolski Konkurs „Młodzi Artyści na Zamku” w Suchej Beskidzkiej. Najpierw młodych muzyków czekają dwa dni przesłuchań konkursowych w sali koncertowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Suchej Beskidzkiej (czyli w Szkole Podstawowej nr 1), a w niedzielę odbędzie się uroczyste podsumowania konkursu połączone z uroczystą galą wręczania nagród oraz koncertem laureatów.

- Mamy nadzieję, że konkurs będzie nie tylko artystyczną rywalizacją w zakresie interpretacji i doskonaleniem obycia estradowego młodych wykonawców, lecz także miejscem wymiany idei, myśli i smyczkowej literatury dziecięcej wśród nauczycieli - informują organizatorzy.

Honorowy Patronat objął Burmistrz miasta Sucha Beskidzka Pan Stanisław Lichosyt.

asdasdasdasdas
ShowMeble
Home