Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 12 luty 2019 20:52

STREFA SILNYCH KOBIET Z POŁUDNIA

„Żyjemy w cudownych czasach, w których My Kobiety, możemy decydować o sobie i swojej przyszłości” - mówi Danuta Rusin, współprowadząca powstałą na terenie powiatu suskiego Strefę Silnych Kobiet. - Jest to grupa dla kobiet świadomych, szukających pomysłów, nowych znajomości i wszystkiego innego, czego potrzebują do szczęścia.

Pomysłodawczynią strefy jest Kinga Klejment z Legionowa, która prowadzi strefę w centralnej części Polski. W powiecie suskim odbyły się już dwa spotkania dla kobiet, w Suchej Beskidzkiej w zamku, a ostatnio, 3 lutego, w Niepublicznym Przedszkolu Tęczowa Kraina w Juszczynie. „Uczestniczyło w nim 8 kobiet, ale już wiemy, że będzie nas więcej na kolejnym spotkaniu. Celem tej strefy jest nie tylko rozwój osobisty i motywacja kobiet w każdym wieku, ale także przyświeca nam cel charytatywny o czym będziemy informować. Uczestnictwo w Strefie jest dobrowolne i bezpłatne. Mamy zamkniętą grupę na FB, gdzie jest nas prawie 1500 kobiet, gdzie piszemy wartościowe posty i chwalimy się osiągnięciami. Organizujemy także spotkania w realu. Zapraszamy do nas wszystkie kobiety, które poszukują inspiracji lub mogą stać się inspiracja dla innych. A spotkania w realu utwierdzają nas tylko, że taka społeczność kobiet jest potrzebna, że coraz więcej z nas stawia na rozwój osobisty, dlatego postanowiłam uruchomić Strefę Silnych Kobiet z Południa” - mówi Danuta Rusin.

Wszystkie kobiety, które chciałyby współtworzyć Strefę Silnych Kobiet zapraszamy do grupy na FB.

Home