Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
niedziela, 17 luty 2019 19:50

Roztańczony weekend w Makowie – Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego.

W dniach 16 i 17.02.19 na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Makowie Podhalańskim odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego i Towarzyskiego zorganizowany przez Mateusza i Joannę Pochopień. Ponadprzeciętne umiejętności tancerzy biorących udział w konkursie i niezwykle gorąca atmosfera nie pozwolały się nudzić.

 

„Widać, jak konkurs się rozwija. W porównaniu z zeszłoroczną edycją mamy coraz więcej uczestników z całej Polski. W tym roku konkurs trwa dwa dni, więc większa ilość tancerzy ma szansę się zaprezentować. Konkurs jest na najwyższym poziomie, co widać też przez zakres umiejętności tańczących. I mimo, że organizacja konkursu to ciężka praca cieszymy się, że możemy tu być” – powiedziała Portalowi Sucha24 organizatorka Pani Joanna Pochopień.

Członkinie zespołu Jet z Myślenic, które po raz drugi biorą udział w konkursie podkreślają, że widać zmiany na lepsze w organizacji konkursu. Oświetlenie i nagłośnienie jest o wiele lepsze. Dziewczyny mówią też, że stosunki między uczestnikami są bardzo ciepłe pomimo dużej konkurencji. „Atmosfera konkursu sprawia, że czujemy się jak rodzina”.

Finalistka i zwyciężczyni pierwszego miejsca w kategorii solowej improwizacji Gabriela Długosz z krakowskiej szkoły Elita Dance Center nie kryła wzruszenia po odebraniu medalu. Ona również podkreśla, jak wspaniała jest atmosfera konkursu i jak wysoki jest poziom organizacji.

Mamy młodszych uczestników zwracają uwagę na to, że konkurs może być też zabawą i okazją do spełnienia marzeń dla najmłodszych tancerek. Widać, że małe uczestniczki kibicują i pomagają sobie nawzajem, co jest ważne z punktu widzenia rodzica.

Małgorzata Folwarska


asdasdasdasdas
ShowMeble
Home