Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

sobota, 04 maj 2019 09:19

Podróże z Max-Travel: CZARNOGÓRA

CZARNOGÓRA  TERMIN: 12.07.- 21.07.2019r.

 

DZIEŃ 1. (.)- Wyjazd rano z (miejsce wyjazdu). Przejazd przez Słowację, Węgry do Serbii, krótkie zwiedzanie Belgradu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.(nocleg tranzytowy dodatkowo płatny 100 zł.)

DZIEŃ 2.(.)-Przyjazd doCzarnogóry. Rano po śniadaniu wyjazd w kierunku Czarnogóry.Po drodze zobaczymy Kanion rzeki Tara, Kanion rzeki Moraca, Monastyr Moraca, Stolicę Czarnogóry Podgoricę (przejazd autokarem), jezioro Szkoderskie. Po południu przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3. (.)- Plażowanie, czas wolny dla siebie.

DZIEŃ 4. (.)-MONTENEGRO TOUR- wycieczka autokarowa po perełkach czarnogórskiego wybrzeża. Wyjazd ok.godz.9.00., przejazd Riwierą Budwańską do Boki Kotorskiej (jednej z najpiękniejszych zatok na świecie wpisanej do światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO). Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, czas wolny. Następnie przejazd brzegiem zatoki do barokowego miasteczka Perast. Dalej rejs stateczkiem na malowniczo położoną w samym sercu Boki Kotorskiej wyspę Gospa od Skrpiela (Matka Boska na Skale)- zwiedzanie zabytkowego kościoła i muzeum morskiego. Następnie przejazd do jednego z najstarszych miast wybrzeża czarnogórskiego a zarazem największego kurortu – Budwy. Spacer urokliwymi uliczkami starówki, czas wolny. W drodze powrotnej fotopauza nad wyspą Św. Stefana. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 5 (.)- REJS ŁODZIĄ NA PRYWATNĄ PLAŻĘ, PLAŻOWANIE – całodzienne plażowanie na prywatnej plaży na którą można dostać się tylko od strony morza, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 6. (.)- ORIENTALNY ULCINJ- STARY BAR- wyjazd po śniadaniu do miejscowości Ulcinj, spacer wzdłuż plaży do malowniczo położonej cytadeli, zwiedzanie, spacer po mieście (czas wolny), następnie przejazd pod Starą Maslinę (oliwkę której wiek szacuje się na 2000 lat. Dalej udajemy się do Starego Baru, spacer złotą uliczką do ruin starego miasta, zwiedzanie, czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 7. (.)- Plażowanie.

Całodzienne plażowanie, czas wolny dla siebie.

DZIEŃ 8.(.)- Plażowanie.

Całodzienne plażowanie, czas wolny dla siebie.

DZIEŃ 9. (.)- Śniadanie ,pakowanie, pożegnanie z morzem.

Rano po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, pożegnanie z morzem i wyjazd w kierunku Polski.

DZIEŃ 10. (.)- Przyjazd do Polski w godzinach południowych.

 

CENA – 1790 ZŁ.

 

Cena zawiera:

- przejazd komfortowym autokarem (WC, KLIMATYZACJA, TV, BAREK)

- 8 noclegów

- 8 śniadań i obiadokolacji

- ubezpieczenie KL, NNW, BAGAŻ

- opiekę pilota

- miejscowych przewodników

- wszystkie opłaty parkingowe i drogowe

- opłatę klimatyczną

Cena nie zawiera:

- rejsu łodzią na prywatną plażę z grillem (ok.8eu)

  • napoi do obiadokolacji (woda gratis)

  • noclegu tranzytowego w Belgradzie (100 zł.)

 

Biuro Podróży Max-Travel z siedzibą w Suchej Beskidzkiej przy ul. Mickiewicza 54a, kom.: 509543008www.max-travel.pl 

asdasdasdasdas
Home