Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 08 maj 2019 23:31

Tłumaczenia rumuński

Rumunia położona jest w południowo – wschodniej Europie, od 2007 roku członek Unii Europejskiej, stolicą tego kraju jest piękne miasto Bukareszt. Rumunia ma również dostęp do Morza Czarnego. Państwo coraz chętniej odwiedzane przez turystów, którzy wybierają to miejsce na swoje wakacje ze względu na ciekawą architekturę, jak i dostęp do morza.

 

Język rumuński ma wiele podobieństw z hiszpańskim, włoskim czy francuskim, jest językiem romańskim z podgrupy wschodnioromańskich. Obecnie w tym języku mówi 24 mln ludzi na świecie. Co ciekawe, rumuński jest językiem urzędowym nie tylko w Rumunii, ale też w Mołdawii, a także w Serbii – na poziomie lokalnym.

Jeśli chodzi o tłumaczenia rumuński język jest coraz częściej zamawiany, tendencja ta zwiększyła się znacznie po 2007 roku, gdy Rumunia wstąpiła do Unii Europejskiej. Co dało jej szersze możliwości handlowe, ekonomiczne czy eksportowe oraz większy napływ turystów do tego kraju. Dlatego biuro tłumaczeń Lingua Lab oferuje szereg tłumaczeń z języka rumuńskiego.

Nasza oferta – tłumaczenia rumuński:

  • Techniczne: technika, technologia, IT, multimedia, gry komputerowe, oprogramowanie, platformy i szkolenia e-learningowe, motoryzacyjne, z zakresu szeroko rozumianego przemysłu, lokalizacja oprogramowania, stron WWW,
  • Prawne tłumaczenia dokumentów, aktów, umów,
  • Finansowe, ekonomiczne,
  • Medyczne, chemiczne, biotechnologiczne, farmaceutyczne,
  • Z szeroko pojmowanej nauki – zarówno nauk ścisłych jak i humanistycznych,
  • Marketingowe, PRowe – hasła reklamowe, teksty na strony firmowe,
  • Tłumaczenia książek rumuńskich, jak i na język rumuński,
  • Tłumaczenia ustne, symultaniczne i konsekutywne wraz z obsługą techniczną.

Więc jeśli potrzebujesz profesjonalnej translacji słów na język rumuński, jak i z języka rumuńskiego na inne – nie czekaj! Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem pełnym profesjonalistów, którzy bazując na doświadczeniu i wiedzy z zakresu tłumaczeń, języka oraz wyżej wymienionych dziedzin, przełożą dla Ciebie wybrany tekst. Gwarantujemy zadowolenie ze współpracy z nami. Prześlij nam tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny!

asdasdasdasdas
Home