Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 09 maj 2019 23:14

Nowość. Sklep kolonialny Boreas. Galeria Jordanowska.

Już jest! Długo wyczekiwany sklep w stylu kolonialnym, gdzie kupisz prawdziwą, pyszną kawę i herbatę z różnych zakątków świata. Mnóstwo gatunków w jednym miejscu. Cena? Spokojnie! Owszem kawa była luksusem, na który mogła pozwolić sobie tylko arystokracja, ale to było w XVII wieku! Dziś w sklepie Boreas w Galerii Jordanowskiej kupisz wyselekcjonowaną, świeżo wypalaną kawę na wagę lub pakowaną w paczkach za naprawdę niewielkie pieniądze. Szybko docenisz walory smakowe naszej kawy i herbaty, a zwykłe sklepowe produkty „kawopodobne” i „herbatopodobne” odeślesz do lamusa.

 

Co jeszcze w sklepie kolonialnym Boreas na pierwszym piętrze Galerii Jordanowskiej? Znajdziesz tutaj dużo delikatesów idealnych na prezent dla bliskich i do skosztowania w błogiej chwili samotności. Prawdziwa, ręcznie robiona czekolada oraz inne słodycze mają tutaj swoje miejsce na półkach. Jeżeli uważasz, że dobry prezent musi mieć co najmniej 40% to również jest sklep dla Ciebie. Szeroka gama alkoholi niedostępnych w marketach w zaskakująco przystępnych cenach.

A propos prezentów! Na każdym prawie zaproszeniu weselnym Młoda Para humorystycznie oznajmia, że zamiast kwiatów woli byś przyniósł dobre wino. Wyjdź temu naprzeciw i sprawdź ofertę win w Boreas. Możesz być pewien/a, że to będzie trafiony wybór. Co bardzo ważne, jeżeli masz problem z wyborem rodzaju kawy, herbaty, koniaku czy tez wina, możesz liczyć na pomoc doświadczonego sprzedawcy, który służy swoją wiedzą i radą.

Wyzwaniem i jednocześnie ideą sklepu Boreas jest to, by Klient znalazł w nim atrakcyjny prezent, bez względu na budżet jaki posiada do wydania

artykuł sponsorowany

asdasdasdasdas
Home