Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 13 maj 2019 07:34

Technikum Przemysłu Mody to zawód przyszłości!!!

Zawód Technik Przemysłu Mody to jeden z tych, które dają perspektywy rozwoju.

Na rynku pracy poszukiwani są specjaliści właśnie w tych dziedzinach: modelowania, projektowania i szycia. Najważniejszym założeniem programowym tego kierunku jest wykształcenie absolwentów w wielu dziedzinach tego zawodu. Dzięki temu absolwenci będą mogli podjąć pracę w różnorodnych zakładach produkujących odzież, bieliznę, wyroby skórzane i obuwie. Rynek pracy w naszym powiecie oferuje wiele miejsc zatrudnienia na dobrze płatnych stanowiskach dla absolwentów Technikum Przemysłu Mody. Program tego technikum oferuje nowoczesne kształcenie modułowe to znaczy nie tylko kształcenie praktyczne w regionalnych zakładach tekstylnych ale również nabywanie wiedzy z dziedziny stylizowania wizerunku oraz marketingu sprzedaży. Te właśnie umiejętności będą na pewno kluczowe dla absolwentów by potrafili sprostać realiom i wymaganiom obecnego rynku pracy. 

Zawodowe przedmioty to : 

•PROJEKTOWANIE UBIORÓW 

•MODELOWANIE ODZIEŻY 

•WYTWARZANIE WYROBÓW ODZIEŻOWYCH 

•PODEJMOWANIE DZIAŁALNOŚCI ZAWODOWEJ Z ELEMENTAMI JĘZYKA OBCEGO •PROJEKTOWANIE PROCESÓW PRODUKCJI ODZIEŻY 

•ORGANIZOWANIE PROCESÓW PRODUKCJI ODZIEŻY

 i najważniejsze atrakcyjne PRAKTYKI ZAWODOWE.

 Zespół Szkół imienia Walerego Goetla rozpoczyna rekrutację do Technikum Przemysłu Mody. Oferuje nowocześnie wyposażone pracownie specjalistyczne oraz wykwalifikowaną kadrę nauczycieli. Dowiedz się więcej o kierunku odwiedzając zsgsucha.pl zapraszamy serdecznie!

 

asdasdasdasdas
Home