Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 13 maj 2019 07:44

Pościele nowoczesne na miarę 2019 - kolory i odcienie

Pościele nowoczesne na miarę 2019 roku - jakie to są produkty? Obserwując zmieniający się rynek zauważyliście, że nawet w tym wypadku wszystko może zmienić się bardzo nieoczekiwanie.

Jeżeli podążacie za dobrze dobranymi i zaprojektowanymi produktami, które zgodne są z najnowszymi trendami, to na pewno zauważycie, że w obecnych czasach liczą się bardzo odważne połączenia. Jeszcze niedawno kolorystyka pościeli to w dużej ilości były pastelowe, pudrowe kolory. Teraz jednak czasy się zmieniły i coraz częściej można zauważyć w sypialniach bardzo dużo kontrastów. Zakupując takie artykuły do sypialni weźcie pod uwagę całościowy wystrój pomieszczenia, dzięki czemu wszystko będzie stanowiło idealnie dobraną kompozycję.

Przede wszystkim musicie zadać sobie pytanie, czy stawiacie na tradycje, czy jednak celujecie w bardzo lubiany w ostatnim czasie minimalizm - nowoczesność. Wtedy będziecie mieli odpowiednio dobraną pościel, która będzie miała dużo wzorów lub wcale ich nie będzie miała. Styl nowoczesny to raczej tylko kolory. Tych kolorów na Waszych poszewkach od kołdry i od poduszek może być kilka lub mogą być dla przykładu tylko dwa. W 2019 roku projektanci wnętrz stawiają na takie kolory, jak bordo, żółty, rubin, zieleń, złoto. Nawet możecie wziąć pod uwagę takie kolory, jak musztarda, ochra i bardzo długo już popularny pudrowy róż i szarość. Te dwa ostatnie kolory można w doskonały sposób zestawić z wieloma innymi kolorami, które może i są odważne ale naprawdę doskonale będą się prezentować w Waszych sypialniach. Jeżeli stawiacie na wzory, to możecie zauważyć powrót do naturalnych wzorów. Tak jak modne jest dbanie o środowisko, tak nawet w urządzaniu wnętrz można znaleźć odnośniki do tego, aby być ekologicznym. Mowa tutaj o bardzo fajnych i stylowych motywach florystycznych. Wielkie liście na pościeli wyglądają bardzo efektownie - przy czym mowa tutaj o zastosowaniu kolorów zielonego i białego wymiennie z kremowym. Takie zestawienie barw jest naprawdę bardzo dobre.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://i-posciel.pl

Skoro znamy już kolory, jakie będą rządzić w roku 2019 w sypialni, to warto zatrzymać się jeszcze nad ich praktycznością i funkcjonalnością. Przede wszystkim musicie stawiać na pościel, która uszyta jest jak najbardziej z naturalnych materiałów. Chodzi tutaj o fakt, że takie materiały jak najmniej uczulają naszą skórę, co jest bardzo ważne, jeżeli chodzi o małe dzieci. Pamiętajcie, że skóra takich Maluchów jest jeszcze mocniej podatna na wszelką sztuczną bawełnę z wieloma mieszankami innych, szkodliwych materiałów. Bardzo fajna jest bawełna satynowa, która jest bardzo przyjemna w dotyku i zapewnia Wam przede wszystkim wysoką przepuszczalność powietrza. Niezależnie od tego, czy zastosujecie tą pościel latem, czy też zimą zawsze będzie się Wam pod nią fajnie spało. Do tego możecie być pewni, że nie "ugotujecie" się dzięki niej.

Najważniejsze to fakt, żeby dobrać pościel zgodną ze swoim sumieniem i tym co nam się podoba w życiu. W końcu sypialnia to musi być idealne miejsce do Waszego codziennego odpoczynku po ciężkim dniu.

asdasdasdasdas
Home