Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 27 maj 2019 09:18

Czym się charakteryzuje hotel dostosowany do potrzeb niepełnosprawnych?

Napisał

Hotel przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych musi spełniać określone warunki. Aby wszyscy goście mogli cieszyć się z pobytu w danym obiekcie, cała jego infrastruktura, pokoje i łazienki muszą być odpowiednio dostosowane. Część osób niepełnosprawnych przyznaje, ze dość trudno im znaleźć i zarezerwować pokój spełniający ich indywidualne wymagania.

Czym charakteryzuje się nocleg odpowiedni dla osób niepełnosprawnych?

Jednym z najchętniej odwiedzanych miast Polski jest Wrocław, w którym noclegi dla niepełnosprawnych oferuje między innymi Hotel Europejski (https://europejskiwroclaw.pl/blog/hotel-przystosowany-do-niepelnosprawnych/). Miasto to stanowi niebywałą atrakcję turystyczną chociażby z uwagi na znaną i uważaną za jedną z ładniejszych w Polsce starówek. Drugim najczęstszym powodem, dla którego goście odwiedzają stolicę Dolnego Śląska jest to, że Wrocław staje się wyjątkowo atrakcyjnym miastem pod kątem biznesowym. Jego szybko rozwijająca się infrastruktura sprawia, że wiele dużych i cenionych korporacji ma tutaj swoją siedzibę. We Wrocławskim Centrum Kongresowym oraz w wielu innych obiektach konferencyjnych cyklicznie odbywają się ważne dla różnych branż wydarzenia takie jak targi, zjazdy czy konferencje naukowe. Część pracodawców na czas podróży służbowej musi jednak zapewnić nocleg swoim pracownikom – również tym niepełnosprawnym. Odpowiedzią na ich potrzeby jest oferta leżącego w ścisłym centrum Hotelu Europejskiego, który dzięki lokalizacji w pobliżu Rynku i doskonałej miejskiej sieci komunikacyjnej stanowi dobre miejsce zarówno dla niepełnosprawnych turystów, jak i osób podróżujących w celach biznesowych. Hotel oferuje między innymi znajdujące się tuż przy wejściu specjalnie wyznaczone miejsce, gdzie można na chwilę zatrzymać auto i wygodnie wysiąść w celu udania się do obiektu. Możemy skorzystać tu również z wejść z podjazdami, które pozwalają na swobodny wjazd wózkiem inwalidzkim.

W ofercie hotelu znajduje się przystosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich pokój jedno- i dwuosobowy.

asdasdasdasdas
Home