Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jacek Moćko

Jakie dyscypliny można obstawiać u bukmachera?

Lubisz sport? Uważasz, że na swojej ulubionej dyscyplinie znasz się na tyle, by skutecznie przewidywać wyniki rozgrywek? Chciałbyś wykorzystać swoją wiedzę, by trochę zarobić i zafundować sobie niepowtarzalne emocje? Wszystko wskazuje na to, że zakłady bukmacherskie to zabawa wręcz stworzona dla ciebie. I to bez względu na to, które dyscypliny najbardziej cię emocjonują, bo działający w Polsce legalni bukmacherzy przyjmują zakłady dotyczące różnych, nawet mało znanych sportów.

 

 

  1. Legalni bukmacherzy – piłka nożna

  2. Zakłady bukmacherskie – hokej na lodzie

  3. Typowanie wyników – krykiet

  4. Bukmacher – sport elektroniczny

 

Legalni bukmacherzy – piłka nożna

Legalni bukmacherzy oferują oczywiście najwięcej zakładów dotyczących piłki nożnej. Większość firm przyjmuje typowania dotyczące różnych wydarzeń – od rozgrywek krajowych z różnych krajów (oprócz takich lig jak Bundesliga czy Serie A, możemy obstawiać także wyniki ligi ukraińskiej, panamskiej lub australijskiej), przez międzynarodowe turnieje klubowe (na przykład Liga Mistrzów czy Liga Europy), aż po rozgrywki reprezentacji, takie jak euro czy mundial.

 

Zakłady bukmacherskie – hokej na lodzie

Hokej na lodzie nie należy do najpopularniejszych w naszym kraju dyscyplin. W wielu państwach mecze hokejowe przyciągają jednak wielotysięczną publiczność. Jest to dyscyplina narodowa między innymi dla Czechów, Szwedów, Rosjan czy Kanadyjczyków. Uwagę kibiców z całego świata przyciąga także północnoamerykańska liga NHL, w której meczach udział biorą zespoły ze Stanów Zjednoczonych i Kanady. Nie powinno więc dziwić, że hokej to jeden z najpopularniejszych sportów wśród obstawiających zakłady bukmacherskiej.

 

Typowanie wyników – krykiet

Ta dyscyplina większości polskich kibiców jest kompletnie nieznana – a nawet jeśli któryś z nich wie, czym jest krykiet, prawdopodobnie uważa go za sport co najmniej dziwaczny. To, co w naszym kraju uchodzi za ekstrawagancję, w innych państwach jest jednak szalenie popularną dyscypliną. Krykiet cieszy się bowiem ogromną popularnością w Wielkiej Brytanii oraz w Australii, Nowej Zelandii, RPA, Indiach, Japonii, Kanadzie, Zimbabwe i na Jamajce czy Sri Lance. Miejsce w tym zestawieniu nie powinno więc dziwić.

 

Bukmacher – sport elektroniczny

W ostatnich latach definicja sportu znacznie się rozszerzyła i obejmuje nie tylko fizyczne zmagania sportowców, ale też rozgrywki prowadzone w przestrzeni wirtualnej. Sport elektroniczny, czyli takie gry jak Dota, Counter Strike czy League of Legends, od kilku lat stanowią obowiązkowy punkt w ofercie każdego szanującego się bukmachera.

undefined

Home