Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 05 czerwiec 2019 22:52

Wytańczyła Mistrzostwo Polski!

Napisał

W ubiegły weekend w Krzywiniu odbywały się Mistrzostwa Polski, które zgromadziły setki zawodniczek w całego kraju. Wśród nich nie zabrakło także przedstawicielek prężenie rozwijającego się klubu Lady Fitness, który jedną ze swoich siedzib ma w Suchej Beskidzkiej.

 

Po sukcesach i zdobyciu pierwszego miejsca na regionalnych Mistrzostwach Polski w duecie, trenerka podjęła decyzję o udziale w Mistrzostwach Polski. Magdalena Gustof ma dopiero 12 lat i w swoich choreografiach łączy taniec, elementy gimnastyki sportowej i artystycznej. To ogromny sukces ponieważ pokonała 21 groźnych zawodniczek na poziomie mistrzowskim i uplasowała się na pierwszym miejscu zdobywając tytuł Mistrzyni Polski! Gdyby tego było mało - ogromny sukces spotkał ją także w duecie z partnerką Natalia Goc. Juniorki wytańczyły sobie srebrny medal!

 

Wspaniałym występem na poziomie Mistrzostw Polski może pochwalić się także młodsza klubowa koleżanka - Lena Chmielewska, która uplasowała się na IV pozycji, a do podium zabrakło kilku dziesiątych punkta. Jak mówi trenerka "startowanie na tego typu zawodach wiąże się nie tylko ze regularnymi treningami, ale także odwagą i pasją w trenowaniu tańca i gimnastyki. Dziewczynki mają przed sobą wspaniałą przyszłość."

 

Niedawno zespoły z suskiego klubu Lady Fitness zdobyły także podium na regionalnych Mistrzostwach Polski, podczas Dnia Dziecka w Myślenicach zostały zaproszone i uświetniły swoim pokazem imprezę dla dzieci. Teraz przed wszystkimi klubowiczami kolejne turnieje i występy, a nasze mistrzynie mają możliwość wziąć udział w Mistrzostwach Europy

asdasdasdasdas
Home