Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 06 czerwiec 2019 06:47

Produkty Babyliss PRO – przestrzegamy przed podróbkami!

Jeden z renomowanych producentów sprzętu fryzjerskiego – firma Babyliss PRO – ostrzega na swojej oficjalnej stronie internetowej o możliwych podróbkach jej produktu. Zanim więc zakupisz urządzenie do kręcenia loków – MiraCurl Perfect Curling, przeczytaj uważnie poniższy tekst.

Jeden z renomowanych producentów sprzętu fryzjerskiego – firma Babyliss PRO – ostrzega na swojej oficjalnej stronie internetowej o możliwych podróbkach jej produktu. Zanim więc zakupisz urządzenie do kręcenia loków – MiraCurl Perfect Curling, przeczytaj uważnie poniższy tekst.

Ponieważ urządzenia i akcesoria firmy Babyliss PRO należą do kategorii profesjonalnych sprzętów, często goszczą w dobrych salonach fryzjerskich. Z racji dużego popytu może zdarzyć się, że chwilowo zabraknie ich w magazynach – wykorzystują to specjaliści od podróbek, którzy zyskują w ten sposób na popularności marki.

Jeśli kupiłaś ostatnio lub zamierzasz nabyć urządzenie MiraCurl, koniecznie zapoznaj się z poniższymi poradami, dzięki którym łatwo rozpoznasz fałszywkę i ustrzeżesz się przed kupnem gorszej jakości urządzenia. Oto cechy charakterystyczne oryginalnego produktu:

  1. Babyliss PRO oferuje trzy modele MiraCurl, przeznaczone na rynek:
  2. Europejski (model BAB2665E),
  3. Brytyjski (model BAB2665U),
  4. Amerykański.
  5. MiraCurl produkowane jest na rynek europejski wyłącznie w czarnym kolorze.
  6. Na rynku europejskim MiraCurl dostępne jest tylko z wtyczką typu GS.
  7. Oryginalne urządzenia wysyłane są do dystrybutorów marki wyłącznie z magazynów znajdujących się na terenie Francji.
  8. MiraCurl przeznaczone na rynek europejski posiada napięcie 230 V. Taką wiadomość masz na opakowaniu oraz produkcie. Podrobione opakowanie może wspominać o „podwójnym napięciu”.

Oficjalny dystrybutor na internet:

"COMPLEX" Paweł Grabski
Adres sklepu: 66-300 Międzyrzecz, os. Centrum 2
NIP: 596-157-03-56
Regon: 211047610
strona: www.fryzomania.pl

Link do produktu: https://www.fryzomania.pl/babyliss-pro-perfect-curling-urzadzenie-do-robienia-lokow.html

Pamiętaj, że mimo kuszącej niskiej ceny podróbki, masz do czynienia z produktem wątpliwego pochodzenia i często wadliwym. W cenie oryginalnego produktu otrzymujesz pewność, że lokówka nie zniszczy Ci włosów. Ponieważ była poddawana wielu testom i jest całkowicie bezpieczne dla włosów.

Ważne: kupuj tylko u sprawdzonych dostawców, niestety ale na znanych serwisach typu Alleg... jest wielu, którzy sprzedają podróbki!

asdasdasdasdas
Home