Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 19 czerwiec 2019 08:51

Dołącz do sztafety IV Biegu Pocztyliona i pobiegnij z Wiednia do Lublina!

Napisane przez

Po raz pierwszy sztafeta Biegu Pocztyliona nie będzie przebiegała przez powiat suski. Nie oznacza to jednak, że zabraknie w niej suskich akcentów. Organizator biegu, Emil Dyrcz zaprasza biegaczy z naszych terenów do udziału w sztafecie - od Wiednia do Lublina!

W tym roku motywem przewodnim Biegu Pocztyliona jest 450 rocznica Unii Lubelskiej. Czwartego lipca wystartują dwie sztafety - jedna z Wilna, druga z Wiednia. Sztafety spotkają się w 14 lipca 2019 r w Lublinie podczas uroczystości uczczenia 450 rocznicy Unii Lubelskiej.

- W tym roku ze względów logistycznych nie będziemy niestety biegnąć przez powiat suski. Mamy jednak miejsce w sztafecie wiedeńskiej i zapraszam biegaczy z powiatu suskiego do wspólnego świętowania rocznicy podpisania Unii Lubelskiej - mówi Emil Dyrcz.

Wszystkich zainteresowanych dołączenie do sztafety IV Biegu Pocztyliona - Poczta Królewska 2019 "Unia Lubelska" zapraszamy do kontaktu z p. Emilem Dyrczem (tel. +43 699 10302201) lub za pośrednictwem facebooka (link).

ZOBACZ TAKŻE: Bieg Pocztyliona od kulis i nie tylko

ZOBACZ TAKŻE: Bieg Pocztyliona ponownie zawita do powiatu suskiego

ZOBACZ TAKŻE: Sztafeta Biegu Pocztyliona przebiegnie przez powiat suski

ZOBACZ TAKŻE: Sztafeta Biegu Pocztyliona zawitała na Wysoką

ZOBACZ TAKŻE: Bieg Pocztyliona przebiegł przez powiat suski

 

 

asdasdasdasdas
Home