Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 02 lipiec 2019 22:13

Chudnij dalej z Naturhouse! Od 1 lipca zapraszamy do Wadowic.

Napisał

Ze względu na tymczasowe zamknięcie placówki Naturhouse w Suchej Beskidzkiej, zapraszamy Państwa do naszego punktu do Wadowic. W Certyfikowanym Centrum Dietetycznym Naturhouse w Wadowicach można skorzystać z pomocy dietetyków, którzy udzielą specjalistycznych konsultacji, przeprowadzą dokładne pomiary ciała i dobiorą plan diety dopasowany do indywidualnych potrzeb organizmu. Dla Państwa wygody jesteśmy czynni od rana do wieczora. Szczegóły poniżej.

 

Kto może skorzystać z pomocy Naturhouse?

 

Centrum Dietetyczne w Wadowicach jest ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Oferta punktu skierowana jest do osób zmagających się z nadwagą i otyłością, a także do wszystkich, którzy chcieliby zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe na zdrowsze. Eksperci dietetyki Natalia Grabińska oraz Katarzyna Słupska-Szafran z Naturhouse Wadowice pomagają osobom, które z rożnych powodów nie są zadowolone ze swojej figury – kobietom po ciąży lub w trakcie menopauzy, mężczyznom z tzw. brzuszkiem, osobom prowadzącym stresujący tryb życia, jak również nastolatkom, u których problemy z wagą występują coraz częściej.

 

Bezpieczne odchudzanie pod okiem dietetyka

 

Tym, co wyróżnia Naturhouse w Wadowicach to indywidualne podejście do kuracji odchudzających. - Podczas pierwszej wizyty w naszym Centrum, dietetyk przeprowadza dokładny wywiad oraz specjalistyczne pomiary ciała. Dopiero na tej podstawie dobiera indywidualny plan dietetyczny wraz z suplementacją, dopasowane do potrzeb danej osoby. Taka dieta uwzględnia nasz stan zdrowia, przebyte choroby i styl życia, dzięki czemu jest łatwa i przyjemna w stosowaniu – mówi Natalia Grabińska, dietetyk z Centrum Naturhouse w Wadowicach. Następnie na cotygodniowych wizytach specjalista sprawdza przebieg kuracji, udziela wskazówek i motywuje do dalszej pracy. -Pomoc dietetyka obejmuje również czas po zakończeniu diety, kiedy niezbędne jest utrzymanie nowej wagi i uniknięcie efektu jo-jo- dodaje dietetyk Naturhouse.

 

Orły Medycyny 2018 – JEDYNI W WADOWICACH

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Wadowicach  zostało laureatem konkursu ORŁY MEDYCYNY 2018 roku  - to prestiżowa nagroda, którą mogą się pochwalić jedynie najlepsze placówki oraz lekarze. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez pacjentów. To tylko dzięki samym sukcesom które odnoszą nasi podopieczni, jako jedyni w powiecie wadowickim mogliśmy dostąpić tego zaszczytu!

 

 


TYCH CO SIĘ DO NAS WYBIERAJĄ – OSTRZEGAMY !

 

Chcemy Państwa ostrzec przed firmami które świadczą - jak to sami określają „takie same usługi jak Naturhouse” lub używają stwierdzeń, że  „ Naturhouse teraz istnieje pod inną polską nazwą, a suplementy których używamy są takie same”. NIESTETY są to KŁAMSTWA, o których chcemy Państwa uświadomić. Ten kto boryka się z nadwagą, może zauważyć, że nasza Certyfikowana siedziba Naturhouse od około roku jest nieopodal (50metrów) od dawnej placówki. Jeżeli w jakikolwiek sposób czujesz się pokrzywdzony, oszukany lub wprowadzony w błąd – zadzwoń, lub przyjdź do nas, a nasz zespół doradzi jak sobie z tym radzić.  Na zaufanie i profesjonalizm firma Naturhouse w Wadowicach pracowała latami. Naturhouse istnieje w Wadowicach od 2010 roku! Zaufało nam kilka tysięcy osób z powiatu wadowickiego. Jest to kolejny dowód na to, że z nami odchudzanie nie musi być koszmarem. Przyjdź i się przekonaj!

 

 

Certyfikowane Centrum Dietetyczne Naturhouse znajduje się w Wadowicach, przy Alei M.B. Fatimskiej 31 (50m od starej placówki). Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod nowym numeremtelefonu 736 093 908 lub za pomocą formularza on-line.

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 21:00
Wtorek: 8:00 - 21:00
Środa: 7:00 - 20:00
Czwartek: 7:00 - 21:00
Piątek: 6:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 13:00 (co drugi tydzień)

 

(PAMIĘTAJCIE – JESTEŚMY W NOWEJ LOKALIZACJI, 50 METRÓW OD STAREJ PLACÓWKI!) 

Nie zapomnij polubić nas na FB:
Naturhouse Wadowice -
https://www.facebook.com/NaturhouseWadowice

 

  


asdasdasdasdas
Home