Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 03 lipiec 2019 00:19

Zdecyduj się na pierścionek ażurowy!

Napisał

Właśnie za sprawą letniej pogody przedstawicielki płci pięknej powinny pomyśleć o odświeżeniu swojej codziennej stylizacji. Zwłaszcza że lekkie bluzki, czy zwiewne spódnice stanowią duże pole manewru na wprowadzenie nowego stylowego akcentu. Jednym z nich z pewnością będzie biżuteria, taka jak złoty tudzież srebrny pierścionek ażurowy. Właśnie on jest w stanie diametralnie zmienić kształt przyszłego letniego ubioru, jednakże, na co trzeba zwracać uwagę w trakcie jego zakupu?

Synonim kobiecości

Misternie wykonane ażurowe pierścienie są prawdziwym dowodem na postrzeganie biżuterii w kategorii sztuki. Pomimo tego, że ten rodzaj wyrobu jubilerskiego może pozornie wydawać się mało istotny, jeśli chodzi o kwestię reprezentacyjną kobiety noszącej go na palcu, to nie należy traktować tego jako wady, lecz zalety, czyli subtelnego i swoją drogą uroczego wkomponowania się w ubiór. Co ważniejsze pasującego na każdą okazję i porę roku.

Piękny prezent

Dyskretny pierścionek będzie idealny dla kobiety lub dziewczyny o delikatnym typie urody. Dlatego, jeśli nadal nie masz prezentu (nawet wręczonego bez okazji, spontanicznie) dla swojej siostry, córki lub przyjaciółki,  taki pierścień może być świetnym pomysłem, aby uszczęśliwić osobę bliską sercu.

Pierścionek ażurowy z cyrkoniami od Ergold

Różowy, którego nie sposób nie wstydzić

Czy zdawałeś sobie sprawę, że popularny ostatnimi czasy w jubilerstwie odcień różowego jest wynikiem połączenia srebra i miedzi? Dla niektórych jest on nazbyt ozdobny, a nawet krzykliwy. Wystarczy jednak właściwie określić akcenty ażurowe, aby stracił on jakiekolwiek negatywne konotacje. Z kolei wymienione akcenty same w sobie są wrażliwe i subtelne. Pierścionek ażurowy jest w stanie znacznie wyróżnić się na tle odcieniu skóry kobiety, a przy tym paradoksalnie świetnie się z nim komponować. Zdecydowanie powinny sięgnąć po nie osoby cechujące się wyjątkowo jasnym naskórkiem. Wyobraźmy sobie tylko, jak świetnie prezentowałby się na dziewczynie posiadającej szczególnie blade lico w upalny dzień. Efekt murowany i warty udokumentowania na zdjęciu.

Zakończenie

Trzeba jeszcze podkreślić charakter takiego pierścionka, który jest w głównej mierze dość ascetyczny nawet, mimo jego awangardowego kształtu. Odzwierciedla on w pewien sposób współczesne ludzkie umiłowanie do minimalizmu nie tylko w modzie, ale i aranżacji wnętrz. Trudno się zatem dziwić jego coraz większej popularności.

asdasdasdasdas
Home