Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 09 lipiec 2019 22:03

Interesuje Cię stylizacja paznokci? Zapisz się na kurs manicure!

Napisał

Zadbane dłonie to także estetyczne paznokcie. Aby tworzyć wyjątkowe manicure dla siebie i innych, warto zapisać się na profesjonalny kurs!

 

Przygotowanie perfekcyjnego manicure wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności. Doskonałym miejscem, aby je zdobyć, jest szkoła manicure – szkoła stylizacji paznokci, która prowadzi kompleksowe kursy w tym właśnie zakresie.

 

Dlaczego warto zapisać się na kurs manicure?

Profesjonalny kurs manicure może być przyszłościową propozycją nie tylko dla tych osób, które chciałyby same zdobić swoje paznokcie, ale również chciałyby oferować tego rodzaju usługi innym.

Podczas kursu stylizacji paznokci można zdobyć kompleksowe przygotowanie do prowadzenia manicure różnymi metodami – klasyczną, żelową, hybrydową i innymi, a także dowiedzieć się, jak ozdobić paznokcie tak, aby prezentowały się zjawiskowo.

Taka wiedza oraz umiejętności mogą być także bardzo przydatne podczas poszukiwania pracy – można wtedy znaleźć zatrudnieni w jednym z salonów manicure lub sklepów oferujących artykuły do manicure, ale można także pomyśleć o założeniu własnej działalności gospodarczej i pracy na własny rachunek.

 

Jaki kurs manicure wybrać?

Najczęściej szkoła manicure organizująca kursy może zaproponować nam różnego rodzaju zajęcia, które są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak również dla bardziej zaawansowanych manicurzystek.

Przy doborze zajęć, których tematyką ma być manicure oraz stylizacja paznokci, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na następujące kwestie:

  • czas trwania całego kursu
  • liczba godzin przeznaczona na zajęcia teoretyczne i praktyczne
  • program szkolenia
  • dostępność materiałów do pracy
  • cena kursu

 

Pamiętajmy jednak o tym, że cna za kurs manicure nie powinna być w tym przypadku najistotniejsza. Zajęcia warto potraktować jako inwestycję, czyli lepiej zdecydować się na kurs w renomowanej szkole, nawet jeśli będzie kosztować więcej.

Przy poszukiwaniu dobrego kursu warto zwrócić szczególną uwagę na jego program. Jeśli chcemy zdecydować się na kurs dla początkujących, powinien on kompleksowo podejmować tematy, z którymi zetknie się każda osoba rozpoczynająca pracę w branży.

Po takim kursie manicure i stylizacji paznokci osoba, która go zakończyła, otrzymuje odpowiednie świadectwo potwierdzające zdobyte kwalifikacje.

 

Kurs manicure – ile to kosztuje?

Cena za profesjonalny kurs manicure i stylizacji paznokci jest wynikową czasu trwania zajęć oraz programu, który jest w ich trakcie poruszany. Więcej zapłacimy również za kursy prowadzone w renomowanych, uznanych szkołach stylizacji paznokci.

Średnio za kilkudniowy kurs manicure i stylizacji paznokci należy zapłacić około 2 500 złotych. W tej cenie można otrzymać najczęściej wszystko, co potrzebne będzie podczas kursu, w tym między innymi odpowiednie materiały oraz narzędzia.

 

Kurs stylizacji paznokci Start Up w centrum Słowianka – najlepszy dla początkujących!

Chcesz zapisać się na profesjonalny kurs manicure i stylizacji paznokci dla początkujących! Wybierz kurs Start Up w Szkole Stylizacji Paznokci i Manicure - Slowianka Nataliia Larina z Krakowa!

Szkoła manicure Słowianka przygotowała kurs Start Up specjalnie z myślą o początkujących osobach, które chciałyby związać swoją przyszłość z zawodem manicurzystki i stylistki paznokci. Ten kurs pozwala na zdobycie szerokich podstaw do otwarcia własnego salonu – obejmuje nie tylko naukę technik manicure i zdobienia paznokci, ale również kwestie prawne, marketing oraz inne praktyczne informacje, które na pewno przydadzą się osobom chcącym posiadać własny biznes.

Kurs manicure i stylizacji paznokci Start Up to aż 5 dni wypełnionych zajęciami teoretycznymi oraz praktycznymi, które uczą wykonywać manicure klasyczny, hybrydowy oraz kombinowany. Dodatkowo, podczas kursu można nauczyć się wykonywać modne teraz manicure takie jak baby boomer oraz french hybrydowy. Dużo czasu poświęcono także przygotowywaniu efektowych zdobień na paznokciach, w tym stylizacjom ombre, zdobieniom akwarelowym.

 

asdasdasdasdas
ShowMeble
Home