Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 24 lipiec 2019 22:18

Makijaż permanentny brwi metodą Ombre w salonie Urody Kleo

Masz dość codziennego makijażu brwi, czy regularnego wykonywania henny? Chcesz aby brwi w każdych warunkach wyglądały idealnie? Serdecznie zapraszamy na makijaż permanentny brwi do Salonu Urody Kleo w Suchej Beskidzkiej.

 

Metoda makijażu permanentnego brwi -  Ombre (Powder Effect), którą wykonujemy w Naszym Salonie jest wykonywana maszynowo za pomocą urządzenia wyposażonego w specjalną igłę. Brwi po zastosowaniu tej metody wyglądają bardzo naturalnie – nie są jednolite, a wycieniowane, dzięki czemu do złudzenia przypominają nasze własne brwi. Makijaż ten można wykonywać na kilka sposobów w zależności od typu urody, indywidualnych preferencji.  Najczęściej pigment nakłada się od jasnego po ciemniejszy, czyli z delikatnym zaznaczeniem przodów łuku brwiowego (od wewnętrznej strony) i górnej części, po wzmocnienie koloru na końcach które są cieńsze. Przed wykonaniem zabiegu szczegółowo konsultowany jest kolor i kształt brwi, w tym celu wykonuje się rysunek wstępny brwi oraz można zobaczyć jak dany kolor prezentuje się na naszej skórze. Skóra podczas zabiegu znieczulana jest specjalnym preparatem na bazie lidokainy i adrenaliny. Zaraz po zabiegu brwi są ciemniejsze niż zamierzony efekt, po około 7 dniach bledną o 40-50%. Dlatego konieczna jest druga wizyta (w cenie zabiegu), która służy wzmocnieniu efektu i uzupełnieniu makijażu po wyłuszczeniu się naskórka. Makijaż permanentny tą metoda utrzymuje się do około 2 lat, w zależności od rodzaju skóry klientki.

 

Gwarantujemy precyzyjną i estetyczną pracę .

Salon Urody Kleo, ul. Miciewicza 88, Sucha Beskidzka 34-200, 33 8741914

Home