Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
wtorek, 06 sierpień 2019 23:46

Damskie tematy podczas III Edycji Międzynarodowych Targów Cieśli – Chochołów 2019

Chochołowskie Targi z niespodziankami dla Pań. Wiele atrakcji – zdrowie i uroda czyli to, co jest na topie. Już 9-11 sierpnia tuż przy Pensjonacie Chochołowskie Zacisze Panie znajdą coś dla siebie. Kosmetolog, dietetyk, zdrowa żywność, konkursy i atrakcyjne nagrody.

 

Zdrowie jest najważniejsze! Z całą pewnością, to bardzo modny temat, temat rzeka więc wśród wystawców pojawi się Naturhouse z Jabłonki i z Zakopanego, który profesjonalnie zajmuje się dietetyką. „Jak schudnąć” nie jest dla nich tajemnicą. O to zadbają dietetycy, by robić to skutecznie, bez efektu „jojo” więc warto być w Chochołowie i posłuchać. Gabinet Terapii Naturalnych i Akupunktury Małgorzaty Podlaskiej zaskoczy Panie tym, co można osiągnąć korzystając z darów natury. Ci, co mają jeszcze wątpliwości, że medycyna naturalna może zdziałać cuda, będą mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

800 gabinetów na świecie i 11 lat doświadczeń sieci wykorzystuje Studio Figura z Zakopanego, wszystko po to, by modelować sylwetki. Studio Figura Zakopane to licencjonowany gabinet modelowania sylwetki – tym razem w Chochołowie, ale tylko przez ten jeden weekend!

 

Kobiety kochają się nie tylko w ..., ale także w kosmetykach. Dlatego wśród wystawców pojawi się kosmetolog - Monika Żółty. Przedstawicielka uznanej na całym świecie marki kosmetyków Mary Kay. Na miejscu wykona różnego rodzaju magiczne zabiegi kosmetyczne! Będzie też cudowny kolagen. Od lat jest to temat pojawiający się na okładkach periodyków o urodzie. Jego zastosowanie przedstawi Monika Wójtowicz, prowadząca Alchemię Piękna. Jest ona mobilnym kosmetologiem, z wieloletnim doświadczeniem i pasją, dla którego liczy się działanie i rezultat. Monika Wójtowicz jest także ambasadorem marki ,,Souvre’’.

 

BRAT z Rabki-Zdroju przywiezie produkty BRAT - także te z egzotycznych krajów, które cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Brat.pl w sieci oferuje bogaty asortyment produktów zdrowotnych, przypraw i ziół, a także i kosmetyków naturalnych, oraz suplementów diety. Trochę pikantnego smaku doda ESOTIQ, bowiem o damskiej bieliźnie będzie :) Biustonosz dodaje urody, podkreśla sylwetkę, ale wtedy gdy leży idealnie! Więc specjalistki od brafittingu z salonu ESOTIQ z Zakopanego będą demonstrować … ale co to o tym już tylko panie się dowiedzą, by panom cieślom i dekarzom bardziej się podobały. Kierpce od święta, więc na co dzień ma być wygoda - ButoMania z Jabłonki podczas Targów Cieśli i dekarzy zaprezentuje polskie obuwie, jakże cenione za wysoką jakość. Właśnie w Chochołowie, wspieramy polski przemysł, prezentujemy i zachęcamy do zakupów polskich produktów. Całości dopełni temat „sukcesji majątkowej”, który przedstawi Alina Roszczyńska z Kancelarii Finansowo-Ubezpieczeniowej. Dodatkowo każdy będzie mógł coś ubezpieczyć, np. panie garderobę, cieśle swoje dłutko, a przedsiębiorcy caluśką maszynkę do robienia pieniędzy.

asdasdasdasdas