Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 17 sierpień 2019 11:29

Prace jordanowianki w Krakowie

Napisane przez

Zbliża się kolejna wystawa jordanowskiej fotograficzki Olgi Solowskiej-Korab, znanej jako Victoria Morphine. Tym razem jej prace zostaną zaprezentowane w Schizofrenia Cafe w Krakowie, przy ulicy Topolowej 42, niedaleko Instytutu Botaniki Polskiej Akademii Nauk. 

 

Atmosfera tego miejsca będzie się idealnie komponowała z tajemniczym, mrocznym klimatem zdjęć artystki. Twórczość Olgi Solowskiej-Korab jest dość kontrowersyjna, niektórych wręcz bulwersuje, ale ma też spore grono zagorzałych zwolenników. Jej fanpage na Facebooku - Victoria Morphine Art: through the black glasses polubiło już ponad 9 tys. osób. 

Kto więc nie zdążył obejrzeć jej fotografii w Galerii Pod Basztą w Jordanowie, gdzie do niedawna również były eksponowane, może to zrobić w Krakowie. Wernisaż odbędzie się 14 września o 17.00. Artystka zapowiada, że tylko w dniu otwarcia wystawy prezentowane będą dwie dodatkowe prace.

 

asdasdasdasdas
Home