Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 22 sierpień 2019 22:00

SZKOŁA POLICEALNA - DOBRY WYBÓR

Szkoły policealne to idealne rozwiązanie  dla osób, które chcą  szybko zdobyć nowy  zawód. Kształcenie trwa od 1 roku do 2,5  w zależności od kierunku. Kształcenie  teoretyczne jest uzupełniane  intensywną  nauką zawodu, dzięki której  słuchacz jest dobrze przygotowany do podjęcia pracy w swoim zawodzie. Zdobyty dyplom zawodowy oraz umiejętności praktyczne z pewnością zwiększają możliwości znalezienia atrakcyjnej pracy. Do szkoły policealnej mogą się zapisać osoby mające wykształcenie średnie – nie wymagamy matury. Kształcenie prowadzimy w  formie wieczorowej oraz zaocznej, co umożliwia łączenie obowiązków zawodowych z nauką. Kształcimy również w Liceum Ogólnokształcącym.

 

Nabór na rok szkolny 2019/2020 jeszcze trwa, zapraszamy do Szkoły Policealnej dla Dorosłych w Suchej Beskidzkiej, Rynek 16. W ofercie  mamy następujące kierunki: technik masażysta,  opiekun  medyczny, terapeuta zajęciowy, technik farmaceutyczny, florysta, technik administracji, technik bhp, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych.

Dla osób, które nie mają średniego wykształcenia proponujemy Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe w zawodach: opiekun medyczny lub florysta który kończy się zewnętrznym egzaminem zawodowym i  uzyskaniem świadectwa z kwalifikacji. Prowadzimy również Liceum Ogólnokształcące  dla Dorosłych( po 8-klasowej szkole podstawowej, gimnazjum i  ZSZ)

Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, wydajemy  legitymacje, zaświadczenie do ZUS, KRUS, MOPS.

Nasza szkoła posiada atrakcyjna lokalizację mieści się w obrębie rynku Suskiego – Rynek 16 ( obok karczmy Rzym)

Rekrutacja  jest prowadzona do końca sierpnia, zapraszamy do zapoznania się  ze szczegółowa ofertą na stronie www.szkoly.sucha.zdz.pl

asdasdasdasdas
Home