Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 30 sierpień 2019 23:06

Taniec i gimnastyka w Suchej Beskidzkiej - tu warto trenować!

Zawodniczki trenujące taniec z elementami gimnastyczno-akrobatycznymi w Lady Fitness Sucha Beskidzka, jakiś czas temu miały możliwość sprawdzić się na Mistrzostwach Polski i zdobyć świetne lokaty. Przypomnijmy- solistka juniorka Magdalena Gustof z Makowa Podhalańskiego zdobyła wówczas złoty medal. 
 
Kolejną z zasłużonych zawodniczek jest także Lena Chmielewska z Zawoi - zdolna 11-latka o której ostatnio zrobiło się głośno. Bardzo dobra punktacja z eliminacji do Mistrzostw Europy pozwoliła Lenie na awans do tych prestiżowych zawodów, skupiających najzdolniejsze zawodniczki z krajów europejskich. Zawody odbywały się na Węgrzech 15-18 sierpnia. Lena po raz pierwszy miała okazję uczestniczyć w takim konkursie, dlatego przygotowanie do zawodów musiało przebiegać bardzo skrupulatnie.
 
"Na zawodach takiej rangi planuje się i wyobraża każdy moment i najdrobniejsze szczegóły już od pierwszego kroku i wyjścia na scenę. To duży zaszczyt i przeżycie, dla każdej dziewczynki, która ma okazję założyć koszulkę z orłem białym i reprezentować kraj" - mówi Lena.  Jak na pierwsze tak poważne wyjście choć nie znalazła się na podium, niczego nie żałuje i dała z siebie wszystko. Do brązowego medalu i trzeciej lokaty na podium zabrakło niewiele bo jedyne 0,55 pkt.
 
Lena trenuje w Akademii, która swoją siedzibę główną ma przy ulicy Przemysłowej 18 w Suchej Beskidzkiej. To dzięki temu klubowi dzieci z Suchej Beskidzkiej i okolic miały okazję w wakacje uczestniczyć bezpłatnie w warsztatach z medalistą Mistrzostw Europy i Świata, który zdradzał swoje triki i wskazówki. Władze klubu zdradzają że niebawem odbędą się kolejne warsztaty - tym razem dla klubowiczów z dziedzin gimnastyki artystycznej, oraz z myślą przede wszystkich o Paniach ćwiczących w klubie treningi fitness - warsztaty z gwiazdą tańca towarzyskiego w stylu latino.
 
We wrześniu po raz kolejny Lady Fitness ogłasza nabory dla chętnych dzieci i młodzieży do grup tańca, gimnastyki i fitness chcących ćwiczyć rekreacyjnie i turniejowo. W planach m.in cheerleading sportowy, taniec nowoczesny i współczesny, show dance czyli taniec nie tylko ze wstążką. Dzieci i panie chcące potrenować fitness, mogą wziąć udział  pierwszych zajęciach już we wtorek 3 września. Akademia w tym sezonie ściągnęła także niesamowitego trenera z Krakowa, który przygotuje tancerzy wg. specjalnego programu stworzonego przez fachowców do akrobacji, które odbywać się będą w liceum ogólnokształcącym w Suchej Beskidzkiej.
 
Czym jeszcze zaskoczy nas Lady Fitness w tym sezonie?
- przede wszystkim więcej akrobatyki, gimnastyki, tańca i fitness na wysokim poziomie i czyste powietrze- zagoszczą u nas antybakteryjne i antysmogowe oczyszczacze powietrza. Miłym zaskoczeniem jest też nowa sala gimnastyczna, a w użyciu także ścieżka gimnastyczna i airtracki, piłeczki lacrosse i mini rollery.

  Oprócz tego wprowadzamy program wspierania Młodych Talentów: Sport przez Zabawę i Aleja GwiazdWięcej dofinansowanych szkoleń i spotkań z wyśmienitym trenerami i sędziami (pierwsze już we wrześniu) , konkursy z nagrodami, wyjazdy i pokazy, oraz jak zawsze zapewnimy Wam niezbędne przybory do tańca.Obozy z akceptacją Kuratorium Oświaty oraz zajęcia w objętych monitoringiem i ochroną placówkach pod okiem doświadczonej kadry z wykształceniem sportowo-pedagogicznym klasy mistrzowskiej, absolwenci AWF i to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Warto nadmienić , że Lady Fitness jest klubem który jako jeden z niewielu ma tak wysokie osiągnięcia sportowe, jest członkiem czołowych związków i federacji taneczno-sportowych. Otrzymał tytuł Laureata Orłów Aktywności Fizycznej w ogólnopolskim konkursie. Więcej informacji na www.ladyacademy.szkola.pro , facebooku: www.facebook.com/ladyfitnessakademia/ lub tel. 509-699-252

asdasdasdasdas
Home