Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
sobota, 31 sierpień 2019 00:25

Prestiżowe studio tańca Elita Dance Center rozpoczyna zapisy na kursy tańca!

Elita Dance Center w Makowie Podhalańskim zaprasza wszystkich tych, dla których taniec jest pasją oraz tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem. Zajęcia rozpoczną się 9 września 2019, dlatego warto już teraz zapisać się lub potwierdzić kontynuację kursu.

 

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze studio tańca?

Jesteśmy filią prestiżowej szkoły tańca Elita Dance Center Kraków, która cieszy się ogromną renomą w branży. Podobnie jak w Krakowie, tak i u nas, zatrudniamy tylko najlepszych.

Nasi szkoleniowcy to m.in. Zwycięzcy oraz finaliści programów:

You Can Dance, Mam talent oraz Got To Dance Tylko Taniec.

Taniec towarzyski to specjalność Jakuba Krzak, który jest szkoleniowcem naszych instruktorów. Jego wychowankowie to Wielokrotni Mistrzowie Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, Półfinaliści GERMAN OPEN CHAMPIONSHIPS, Mistrzowie Polski Południowej, Mistrzowie Województwa Małopolskiego, Zwycięzcy i medaliści Międzynarodowych turniejów rangi WDSF. Jego pary brały udział również w programach telewizyjnych takich jak: Dzień Dobry TVN, Pytanie na Śniadanie, Jaka To Melodia, Gala Viva Najpiękniejsi oraz w TV Showach: Mam Talent oraz Got To Dance Tylko Taniec, gdzie zakwalifikowali się aż do finałów.

Instruktorzy prowadzący zajęcia w Makowie Podhalańskim, Suchej Beskidzkiej oraz Jordanowie to m.in:

Katarzyna Piekarska, absolwentka kursu Instruktor/Choreograf w Krakowie wraz z wystawieniem spektaklu tanecznego w Teatrze Proxima. Tanecznie związana od 7 lat z Elita Dance Center w Krakowie, a od 3 lat z Elitą Dance Center w Makowie Podhalańskim jako instruktorka tańca nowoczesnego.

Jedną z wyjątkowych osobowości w naszej ekipie jest również Piotr Grzybek. Piotrek to nieszablonowy tancerz z Krakowa, dla którego priorytetem na zajęciach jest twórcze flow. Często daje ponieść się emocjom panującym na sali i zabiera swoich podopiecznych w podróż do świata bez tanecznego wstydu, kanonów i ograniczeń. Reggaetonu uczył się na Kubie, więc na jego zajęciach poczujesz jego prawdziwą esencję.

Małgorzata Budek, tancerka międzynarodowej klasy tanecznej „S” w tańcach latynoamerykańskich, ma na swoim koncie wygraną w kilkudziesięciu turniejach tańca towarzyskiego rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Instruktorka szkoły tańca Elita.

Piotr Magnuski, tancerz międzynarodowej klasy tanecznej „S” w tańcach latynoamerykańskich, ma na swoim koncie wygraną w kilkudziesięciu turniejach tańca towarzyskiego rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Instruktor szkoły tańca Elita.

Agnieszka Skorut, studentka Vroku Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Od 2015 r. nauczycielka tańca współczesnego, autor scenariusza i reżyser spektaklu " Kopciuszek" powstałego w 2019 r. Reżyserka etiudy "Spotkanie" prezentowanej podczas Warsaw Dance Day. Zrealizowała spektakl dyplomowy „CPH4” w choreografii Jacka Łumińskiego. Występuje w spektaklu dyplomowym „Hen, O końcu” w reżyserii Macieja Podstawnego.

Nasza kadra to zgrany, ambitny zespół ludzi z pasją. Przyjdź do nas i przekonaj się, że z nami naprawdę warto tańczyć.

Elita oferuje zajęcia dla każdego, o różnym poziomie zaawansowania. Mamy wśród naszych podopiecznych dzieci, młodzież i dorosłych z różnych technik tanecznych takich jak: Taniec Towarzyski, Hip-Hop, Balet, Jazz, Taniec Współczesny, Break Dance, Reggaeton i wiele innych. Nasze studio zrzesza obecnie setki tancerzy kontynuując stały wzrost. Założycielami filii w Makowie Podhalańskim są tancerze Mateusz i Joanna Pochopień. Wychowankowie Elita Dance Center mają na swoim koncie wiele sukcesów sportowych.

Od początku roku 2019 rozpoczęliśmy również prowadzenie zajęć z AKROBATYKI w Suchej Beskidzkiej. Zajęcia cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród wychowanków naszej szkoły, jak również dzieci i młodzież nie uczęszczjących na inne zajęcia taneczne w naszej szkole. Akrobatyka rozwija koordynację ruchową i zdolność rytmicznego poruszania się, poprawia zwinność. Zajęcia świetnie rozwijają cechy motoryczne, dzięki czemu uprawianie tego sportu może stać się wstępem do każdej innej dyscypliny. Od początku września zajęcia z Akrobatyki będą prowadzone również w Jordanowie.

Nasz instruktor zajęć z AKROBATYKI to Michał Bień, wielokrotny medalista olimpiad młodzieżowych. Mega zajawkowicz. Prowadzący zajęcia w parku trampolin GoJump w Krakowie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Sukcesywnie będziemy rozpoczynać zajęcia w poszczególnych grupach już od 9 września 2019.

Najważniejsze jest teraz to, by zapisać się na zajęcia!

Wszyscy tancerze – zupełnie początkujący i Ci, którzy kontynuują naukę muszą się zapisać lub potwierdzić kontynuację nauki. Można to zrobić smsem pod numer 788-835-992 opis zajęć oraz grafik na naszej stronie internetowej: www.elitamakow.pl

 

Jeśli masz wątpliwości, do której grupy chcesz dołączyć, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy wybrać odpowiednią grupę.

Zapisz się już dziś! Pamiętajcie, dla nowych uczestników liczba miejsc w grupach jest ograniczona.

asdasdasdasdas