Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
niedziela, 22 wrzesień 2019 20:13

Pomóżmy wygrać jordanowskiej bibliotece!

Biblioteka Miejska w Jordanowie bierze udział w akcji „Kinder mleczna kanapka - Przerwa na wspólne czytanie”, dzięki której może wzbogacić się o kolekcję ciekawych książek, a także otrzymać pufy do bibliotecznego kącika dla rodziców z dziećmi. Czy jej się to uda, zależy wyłącznie od internatów. 

 

W akcji „Kinder mleczna kanapka - Przerwa na wspólne czytanie” nagrodzonych zostanie 300 bibliotek, które zbiorą najwięcej głosów. Te, które uplasują się w pierwszej pięćdziesiątce rankingu, otrzymają po 5000 zł na zakup książek do wspólnego czytania z dzieckiem. Pozostałe 250 dostanie zestawy książek o wartości 300 zł. Dodatkowo każda zwycięska biblioteka zdobędzie po 2 pufy do kącika, w którym rodzice będą mogli czytać na głos swoim pociechom. 

W chwili, gdy pisaliśmy ten tekst, jordanowska biblioteka znajdowała się na 117 miejscu rankingu. Ma zatem spore szanse na otrzymanie książek i puf. Wszystko jednak zależy od ilości i wytrwałości głosujących. Każdy może oddać jeden głos dziennie, a głosowanie potrwa do 4 listopada. Odbywa się ono na stronie: https://www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/glosowanie

asdasdasdasdas
Home