Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 27 wrzesień 2019 20:50

Nowa stacja paliw sieci MOYA w Jordanowie Duże promocje!

Napisał

W Jordanowie 28 września br. zostanie otwarta kolejna stacja paliw sieci MOYA. Jest to 221 obiekt tej marki. Na stacji znajdującej się przy drodze krajowej nr 28, na trasie Maków Podhalański – Rabka Zdrój, można zatankować wszystkie rodzaje paliwa, w tym uszlachetnioną wersję ON MOYA Power oraz LPG. Na stacji można także napić się dobrej kawy lub zjeść m.in. hot-doga czy zrobić zakupy. Dodatkowo kierowcy mogą skorzystać z kompresora, odkurzacza oraz bezdotykowej myjni.

Jak wiadomo Jordanów znajduje się na drodze z Górnego Śląska do Zakopanego czy Nowego Sącza.

Nowa stacja obsługuje zatem ruch tranzytowy, ale również i ten lokalny. Jest przystosowana do obsługi samochodów ciężarowych – posiada szybki wlew diesla, płyn AdBlue nalewany z dystrybutora i parking samochodowy. Dla wszystkich klientów dostępny jest również koncept Caffe MOYA oraz przystacyjny sklep. Co więcej, na stacji realizowana jest sprzedaż i wymiana butli gazowych. Dużym atutem stacji jest także sklep motoryzacyjny o szerokim asortymencie, a kierowcy potrzebujący odpoczynku mogą skorzystać z usług noclegowych w komfortowych apartamentach.

Otwarcie stacji to okazja dla okolicznych mieszkańców m.in. do spróbowania pysznej kawy serwowanej w koncepcie gastronomicznym Caffe MOYA. Od 28 września do 5 października tankując minimum 10 litrów dowolnego paliwa, klienci otrzymają napój energetyczny MOYA Energia lub małą kawę za symboliczny 1 grosz. Dodatkowo dla odwiedzających w tych dniach stację przygotowano liczne atrakcje i niespodzianki.

- Wybraliśmy polską markę MOYA ze względu na dynamiczny rozwój tej sieci stacji paliwowych. W regionie funkcjonują już stacje tej marki w Suchej Beskidzkiej, Wadowicach czy Mszanie Dolnej. Oferujemy naszym klientom sprawdzone paliwo najwyższej jakości w cenach niższych niż u wielkich koncernów paliwowych. Jesteśmy przekonani, że nasza nowo otwarta stacja w krótkim czasie podbije serca nie tylko zmotoryzowanych mieszkańców Jordanowa i okolic. Nie bez znaczenia jest tutaj również bogata oferta naszego sklepu oraz kawiarni Caffe MOYA – mówi Józef Lipa, właściciel stacji MOYA w Jordanowie.

Jakość ponad wszystko

Stacje MOYA obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Oferują najwyższej jakości paliwa: benzynę 95, 98, LPG oraz olej napędowy w wersji standardowej oraz premium – ON MOYA Power. Kierowcy pojazdów ciężarowych i dostawczych mają do dyspozycji dystrybutory zapewniające szybkie tankowanie paliw oraz dostęp do coraz popularniejszego płynu AdBlue. Część stacji MOYA wyposażona jest dodatkowo w parkingi dla samochodów ciężarowych, myjnie, kompresory czy odkurzacze. Stacje działające w ramach sieci spełniają najwyższe standardy obsługi i jakości. Gwarancją jakości paliw na stacjach w barwach MOYA jest niezależny program badania paliw – TankQ.

asdasdasdasdas
Home