Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
środa, 09 październik 2019 21:15

„Będzie zabawa, będzie się działo!”

Napisał

A to za sprawą charytatywnego balu Andrzejkowego, który odbędzie się 23 listopada w domu weselnym Old Joker w Jaroszowicach, w ramach akcji „Ważna sprawa, rozbuduj OREW Tarnawa”. To już kolejna z imprez pod tym hasłem, która ma na celu zebranie funduszy na rozbudowę specjalistycznego Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego dla dzieci z niepełnosprawnościami w Tarnawie Górnej.

 

Tym razem gwiazdą i gwarancją udanej zabawy będzie ADAM ASANOV, twórca przeboju Bałkanica, który współpracując z OREW Tarnawa nagrał jej nową wersję, promującą placówkę.

Z pewnością „będzie głośno, będzie radośnie, znów przetańczymy razem całą noc” gdyż  o oprawę muzyczną i taneczną muzykę zadba zespół CONTRA BAND.

Będzie się działo! I znowu nocy będzie mało” a to z uwagi na moc innych atrakcji.
W trakcie imprezy wystąpią:

ELVIS Jacek Masłoń, wykonawca utworów Elvisa Presleya,

DAWID BRA DE PRIX czyli pełne ognia i iluzji show barmańskie oraz

PHEONIX POI GROUP z pokazem ognia i świateł.

Dodatkowo przewidziane są licytacje i loteria fantowa, z których dochód przeznaczony zostanie na rozbudowę ośrodka w Tarnawie Górnej.

Organizatorzy zapewniają trzy ciepłe posiłki, zimną płytę i napoje gorące.

Bilety w cenie 100zł od osoby. Szczegóły i dodatkowe informacje dostępne pod  nr tel. 33 876 39 64

asdasdasdasdas