Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 18 październik 2019 14:14

Jordanów. Szansa na sukces

Napisane przez

Jak już pisaliśmy, kolekcja książek dla dzieci dostępnych w Bibliotece Miejskiej w Jordanowie może znacznie się poszerzyć. Ile ich przybędzie, zależy jednak wyłącznie od mieszkańców miasta i okolicy. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami. Wystarczy poświęcić minutę dziennie, aby oddać głos przez Internet. 

 

Jordanowska biblioteka bierze udział w akcji „Kinder mleczna kanapka - Przerwa na wspólne czytanie”, w której może wygrać 5000 zł na zakup książek do wspólnego czytania z dzieckiem, a także dwie wygodne pufy do czytelni. Taka nagroda jest przewidziana dla każdej z 50 placówek, które zbiorą najwięcej głosów. Skromniejsze nagrody otrzymają te biblioteki, które w rankingu zajmą miejsca od 51 do 250. Wprawdzie również dostaną one po dwie pufy, ale do tego zestawy książek o wartości tylko 300 zł. 

Właśnie na taką nagrodę ma największą szansę Biblioteka Miejska w Jordanowie, która plasuje się obecnie na 84 miejscu rankingu, z ilością 3113 głosów. Aby załapała się do pierwszej pięćdziesiątki, wszyscy jej sympatycy musieliby się bardzo zmobilizować. Jeśli zaczną głosować już dzisiaj i będą to robić codziennie aż do końca trwania konkursu (czyli do 4 listopada), mogą jeszcze wywalczyć dla niej wyższą nagrodę. Z każdego adresu e-mail można oddać jeden głos dziennie. Głosowanie odbywa się na stronie: https://www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/glosowanie

asdasdasdasdas
Home