Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Tradycyjne kiermasze w markowych sklepach

Wiele znanych marek sieciowych ma w swojej tradycji organizowanie kilka razy do roku kiermaszów, które głównie są organizowane celu promocji asortymentu danego sklepu. Nie jest to oczywiście jedyny powód tak wielkiego święta dla sklepu.

Z tym dniem wiąże się także dla kupujących szereg atrakcji cenowych i możliwość poznania nowego towaru proponowanego przez dany sklep. Wiele sieci handlowych ma w swojej sprzedaży produkty i wyroby z każdej branży i to jest powód, dla którego warto dzień kiermaszu uczynić sobie dniem rozrywki i zakupów. Oprócz różnego rodzaju atrakcji zabawowych, dla kupujących czeka wiele ofert promocyjnych na towary z tego sklepu.

Zachętą do skorzystania z promocji kiermaszowych jest już na początku informacja dla klienta, że każdy z kupujących dodatkowo będzie mógł odebrać swój prezent, wybrany produkt tylko za 1 złotych. Taka oferta zazwyczaj prowokuje do nabycia jakiegokolwiek towaru, aby nieco później zostać właścicielem upominku.

Na niektórych kiermaszach sklepy organizują loterię dla swoich klientów, gdzie w ramach głównej wygranej pojawia się niezwykle drogi i atrakcyjny produkt. Kod promocyjny uzyskuje osoba, która wzięła udział w loterii za okazaniem dowodu zapłaty za towar z tego dnia. Poza tym w ofercie do wygrania proponowane są liczne nagrody o mniejszej wartości, ale również przyciągające uwagę kupujących i cieszą, jeśli uda się je wygrać. Zakup produktów w tym dniu nie stanowi problemu finansowego dla odwiedzających sklep. W tym dniu bowiem ceny są niezwykle atrakcyjne, potrafią nawet wynosić do 70% zniżki na wybrane towary.

Jeszcze większą obniżkę cenową potrafią uzyskać stali klienci sklepu, którzy już wcześniej byli posiadaczami kodów rabatowych. Te zazwyczaj można uzyskać poprzez rejestracje na stronie sklepu zgłaszając akces pozyskania 10 % rabatu na zakupy w danym sklepie. Korzystając zatem z promocji kiermaszowych i dokładając do tego 10 % rabatu stałego klienta można zostać właścicielem fantastycznego towaru za niezwykle małe pieniądze. Ponadto w tym szczególnym dniu sklep proponuje darmową dostawę zakupionego towaru o większych gabarytach bez minimalnej kwoty zakupu.

Kiermasze nie odbywają się co dzień, dlatego warto skorzystać z dni, kiedy mają one miejsce i wykorzystać szanse jakie daje sklep swoim konsumentom. Czas trwania kiermaszu jest ograniczony, dwa lub trzy dni, najczęściej w okresie weekendowym, który jest przyjazny dla rodzin, a sam kiermasz gwarantuje wspólne spędzanie czasu. Informacja, że kiermasz trwa tylko do niedzieli jest również ważna dla kupującego. Nie warto bowiem czekać z dokonaniem atrakcyjnych cenowo zakupów, kiedy w niedzielę towar jest już przebrany lub może być niedostępny w sprzedaży. Każdy pierwszy dzień kiermaszu jest bowiem obfitujący we wszystkie towary, jakie istniały w zapowiedziach i gazetkach promocyjnych. Jeżeli proponowany towar jest atrakcyjny dla konsumentów, nie będzie czekał na kolejnych kupujących do niedzieli.

Atrakcyjnymi porami roku, kiedy sklepy wychodzą ze swoimi licznymi propozycjami cenowymi, są wiosna i jesień. To one regulują kalendarz kiermaszów sklepowych i warto mieć ten czas na uwadze. Jest to na pewno nie lada okazja do nabycia towarów, produktów i wszelkiego rodzaju wyrobów, które okażą się przydatne i niezbędne w każdym domu.

Artykuł może zawierać treści komercyjne.

Home