Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 30 listopad 2019 10:18

Zdjęcie Roku Powiatu Suskiego 2019 - III edycja wyjątkowego konkursu!

Czasem jedno zdjęcie potrafi opowiedzieć więcej niż gruba książka. Fotografia pozwala zatrzymać czas, zachować coś ulotnego, pozwala po latach poczuć chwile, które dawno przeminęły. O wyjątkowości zdjęcia decyduje czasem ułamek sekundy, czasem nietypowe miejsce, z którego zostało zrobione. Chwila uchwycona w kadrze oddająca jakiś szczególny moment, gest, światło, ukazująca jakąś małą lub wielką historię, która zatrzymana w obrazie staje się świadectwem naszego życia i czasów. Ideą naszego konkursu jest znalezienie właśnie takich szczególnych zdjęć, tych, które opowiadają jakąś historię, które pokazują nasze codzienne życie i ważne wydarzenia, jakich jesteśmy świadkami. Spośród tysięcy zdjęć dotyczących naszego powiatu, wykonanych w ciągu całego roku zarówno przez amatorów jak i profesjonalistów chcemy wybrać te najlepsze.

Biblioteka Suska wraz ze Starostwem Powiatowym w Suchej Beskidzkiej serdecznie zaprasza fotografików amatorów i profesjonalistów do udziału w kolejnej edycji Powiatowego Konkursu Fotograficznego – ZDJĘCIE ROKU POWIATU SUSKIEGO 2019. Cieszący się dużym powodzeniem konkurs to okazja do zaprezentowania swojego talentu, piękna regionu, a także poznania zdolnych fotografów z naszych okolic i wymiany doświadczeń. Poza trzema głównymi kategoriami z okazji jubileuszu 70-lecia Biblioteki Suskiej w tegorocznym konkursie na Zdjęcie Roku Powiatu Suskiego pojawiła się dodatkowa kategoria:BIBLIOTEKA, w której chcielibyśmy wyłonić najciekawsze zdjęcia związane z bibliotekami i książką.

 

Fotografie będą oceniane przez profesjonalne jury w czterech kategoriach:

WYDARZENIA (np. koncerty, wydarzenia sportowe,uroczystości)

ŻYCIE CODZIENNE (fotografie ukazujące sceny z życia codziennego mieszkańców powiatu)

PRZYRODA I DZIEDZICTWO KULTUROWE (krajobraz i zabytki)

BIBLIOTEKA (kategoria specjalna w związku z jubileuszem70-lecia Biblioteki Suskiej – biblioteki, czytelnictwo, książka)

 

Spośród zdjęć nagrodzonych w poszczególnych kategoriach zostanie wybrane jedno, najciekawsze zdjęcie, które zostanie uhonorowane statuetką oraz prestiżowym tytułem ZDJĘCIA ROKU POWIATU SUSKIEGO 2019.

Fotografie, które zwyciężą w poszczególnych kategoriach oraz zdjęcie nagrodzone nagrodą Grand Prix zostaną opublikowane w najważniejszych mediach w powiecie suskim.

 

Poza prestiżowym tytułem i publikacją fotografii zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe i Bibliotekę Suską.

W konkursie mogą wziąć udział osoby w każdym wieku,zarówno fotograficy amatorzy jak i profesjonaliści.

Uczestnicy nie muszą być mieszkańcami Powiatu Suskiego,jedynym warunkiem uczestnictwa jest to, aby fotografie zostały wykonane na terenie powiatu suskiego w 2019 r.

 

Prace w postaci fotografii cyfrowych należy przesłać pocztą elektroniczną wraz z odpowiednim formularzem zgłoszeniowym na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 6 grudnia 2019.
Każdy uczestnik może wysłać cztery zdjęcia.

 

Szczegóły w REGULAMINIE KONKURSU

 

 

DOKUMENTY DO POBRANIA:

REGULAMIN

Załącznik nr 1 - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA DOROSŁEGO UCZESTNIKA KONKURSU

Załącznik nr 2 - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA NIEPEŁNOLETNIEGO UCZESTNIKA KONKURSU

Załącznik nr 3 - ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU

asdasdasdasdas
Home