Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 02 grudzień 2019 08:53

Święty Mikołaj rozdaje prezenty w Galerii Jordanowskiej!

Śniegu jak na lekarstwo, ale to nie problem dla Świętego Mikołaja. On zawsze pamięta o grzecznych dzieciach i jest z prezentami na czas, bez względu na pogodę. Zresztą powiadają, że Jego magicznie sanie zamiast po śniegu, mkną raczej w przestworzach, lądując zwykle gdzieś na dachu. I chociaż wprawdzie niewielu widziało to na własne oczy, to kiedy siedzi już wygodnie na fotelu, a jego długa, siwa broda spływa po opasłym brzuchu wprost na kolana – nikt nie zastanawia się już, czy przyleciał czy przyjechał. Jedno jest wtedy pewne. Święty Mikołaj istnieje naprawdę!

 

Tak to już jest, że przybywa do Galerii Jordanowskiej co roku z workiem pełnym prezentów.

Będzie również w najbliższy piątek 6 grudnia, o godzinie 18:00, aby ponownie rozdać prezenty Dzieciom, które mocno w niego wierzą.

Wy - Drodzy Rodzice – możecie mu pomóc! Jeśli chcecie się dowiedzieć jak, to odwiedźcie nasz fanpage na facebooku, gdzie znajdziecie szczegóły: @ŚwiętyMikołajwGaleriiJordanowskiej (link).

Tymczasem zapraszamy wszystkie Dzieci wraz z Rodzicami 6 grudnia już na godzinę 17:00, na wspaniałe animacje z profesjonalnymi Animatorami. Nim przybędzie Mikołaj, będziecie mogli wziąć udział w całogodzinnych warsztatach wyrabiania ozdób choinkowych i dekorowania pierników świątecznych, aby na koniec ozdobić nimi choinkę! Kiedy Święty Mikołaj rozda już wszystkie prezenty zaprosi Dzieciaki ponownie do zabawy i animacji, które potrwają jeszcze do 19:30. Widzimy się zatem w najbliższy piątek w Galerii Jordanowskiej!

 Zobaczcie na zdjęciach, jak to było w poprzednich latach.

asdasdasdasdas
Home