Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 04 grudzień 2019 20:57

Firma Pogrzebowa “KIR” A. Mirek “Tradycja i doświadczenie od 1985r.”

Napisał

“KIR” jest firmą rodzinną działającą od ponad 30 lat na rynku obecnego powiatu suskiego z siedzibą główną w Suchej Beskidzkiej oraz filiami w Makowie Podhalańskim oraz Jordanowie. W trudnych chwilach zapewnia profesjonalizm, kompleksowość i wysoki poziom świadczonych usług. Doświadczona kadra pracownicza z wieloletnim stażem służy pomocą i wsparciem. Firma jako jedyna w regionie posiada własny Dom Pogrzebowy z chłodnią i Kaplicą mogącą pomieścić około 100 osób.

 

Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze ceremonii pogrzebowych (wszystkich wyznań), a także transporcie międzynarodowym zwłok. Posiada eleganckie, nowoczesne samochody pogrzebowe marki Mercedes-Benz, wyposażone w specjalistyczne zabudowy takich firm jak InterCar Modena czy Pilato.

 

Oferuje usługi pogrzebowe, kremacyjne, ekshumacyjne, grabarskie oraz kamieniarskie. Posiada bogaty wybór trumien, urn, utensyliów pogrzebowych i odzieży żałobnej. Oferuje klientowi oprawę muzyczną ceremonii pogrzebowych, redaguje klepsydry, wykonuje wieńce i wiązanki pogrzebowe. Wszystkie usługi wykonywane są bezgotówkowo a formalności w urzędach załatwiane są przez firmę osobiście, aby ułatwić i przyspieszyć procedury.

 

W trudnych chwilach jest do Państwa dyspozycji.

Dyżur całodobowy: +48 608 852 913 / +48 602 701 836 

www.kirmirek.com

 

 

Siedziba główna Sucha Beskidzka

Filia Maków Podhalański

Filia Jordanów

 

Zdjęcia zawarte w artykule są z prywatnych zasobów firmy.

asdasdasdasdas
ShowMeble
Home