Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Softshell z nadrukiem, dla kogo?

Softshellem nazywamy zazwyczaj odporną na wiatr kurtkę, która jest zrobiona z miękkiego i dobrze oddychającego materiału. Kurtki takie są zazwyczaj wygodne i bardzo lekkie. Są idealne do uprawiania sportów na świeżym powietrzu, ale sprawdzają się też przy innych okazjach. Odzież tego typu wydaje się też bardzo przydatna dla ludzi, którzy pracują na zewnątrz, ponieważ dzięki niej są bardziej odporni na wiatr i nieco niższe temperatury powietrza.

Jeśli prowadzimy firmę, a nasi pracownicy są narażeni na częste wychodzenie poza miejsce pracy, to możemy się zastanowić nad kupnem identycznych kurtek z napisem, które będą stanowiły ciekawą reklamę naszej działalności. Nadruk może również przyciągać wzrok, kiedy ktoś w takiej kurtce wybierze się na przykład na stok narciarski albo na sesję biegania. Warto wspomnieć, że poprzez założenie pod spód dodatkowych warstw komfort cieplny może być odczuwalny nawet w niższych temperaturach. Poprzez dobór ciekawych kolorów kurtki i dopasowanych nadruków możemy stworzyć ciekawą kolekcję, która będzie stanowiła niezwykłą reklamę. Bardzo dużym plusem tego typu kurtek jest to, że są lekkie i bez żadnego problemu mieszczą się do każdego plecaka, albo bagażu podręcznego. Zatem jeśli czeka nas jakaś krótsza lub dłuższa wycieczka, bądź wiemy, że jedziemy gdzieś, gdzie pogoda może się szybko zmienić, to warto zabrać ze sobą ten element ubioru. Dużo zależy również od koloru danego modelu- możemy wybrać taki, który pozwoli nam się wyróżnić i przyciągnie wzrok innych ludzi, ale też taki, który pozwoli nam wpasować się w otoczenie- w zależności od naszych potrzeb i preferencji. Jeśli zależy nam na softshellu z nadrukiem, to dobrym miejscem na jego poszukiwanie będzie hurtownia odzieży reklamowej Pro Activ. W takich miejscach mamy zazwyczaj większy wybór asortymentu, więc będziemy mogli wybrać więcej elementów garderoby, które nas zainteresują. W ten sposób możemy stworzyć cały strój składający się z podkoszulka z krótkim rękawem, bluzy, a także warstwy wierzchniej. Dobra hurtownia odzieży reklamowej pomoże nam w wyborze odpowiedniej kurtki typu softshell z nadrukiem, która zapewni odpowiednią ochronę przed wiatrem i innymi warunkami pogodowymi. Nadrukiem może być logo naszej firmy, projektu, albo produktu, który chcemy pokazać szerszemu gronu ludzi. Znaczącym plusem tego rozwiązania jest niski koszt, a zarazem rzucająca się w oczy reklama, która ze względu na swoją nieoczywistą formę może zostać na dłużej w pamięci potencjalnych klientów, co czyni tę inwestycję wartą rozważenia . 

ShowMeble
Home