Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 13 grudzień 2019 22:05

Grali dla Szczepana

Napisał

W niedzielę, 9 grudnia na hali sportowej ZS Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej odbył się Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej. Głównym celem wydarzenia była zbiórka pieniędzy na rehabilitację mieszkańca Bieńkówki, Szczepana Kachnica. 

 

W turnieju wystartowało 10 drużyn: Wilki Zawoja, Orły Naprawa, Aniołki Asi, drużyna z Makowa Podhalańskiego, Papa Gelato, Armaty Łysego, Dziadki I i Dziadki II oraz dwie drużyny z ZS W. Goetla. Turniej rozgrywany był w dwóch grupach grając w systemie ,,każdy z każdym’’.

Podczas turnieju wszyscy mieli okazję pomóc Szczepanowi, płacąc wpisowe oraz kupując smakołyki serwowane przez nauczycieli w szkolnym bufecie, bądź wrzucając wolny datek do puszki. 

Po wielogodzinnych zmaganiach i zaciętej rywalizacji do półfinału zakwalifikowały się następujące drużyny z grupy A: Wilki Zawoja, Armaty Łysego, z grupy B:  Dziadki II oraz Orły Naprawa. Po rozegraniu półfinałów i finałów na miejscu 4 uplasowały się Orły Naprawa, miejsce 3 zajęły Wilki Zawoja, 2 miejsce przypadło Dziadkom II z Suchej Beskidzkiej natomiast na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna Armaty Łysego.  

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego turnieju, a zawodnikom gratulujemy umiejętności i wyników. 

 

asdasdasdasdas
ShowMeble
Home