Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 09 styczeń 2020 22:53

Szkoła Narciarsko-Snowboardowa „Zawojsko”

Napisał

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie nauki jazdy na nartach i snowboardzie. Szkołę tworzą ludzie, dla których narciarstwo i snowboard to życiowe pasje.

 

Zajęcia prowadzą wysoko wykwalifikowani instruktorzy MENiS i SITN, posiadający odpowiednie uprawnienia, wielu z nich także bierze czynny udział w zawodach narciarskich. Są wśród nich również ratownicy GOPR.
Najważniejsza dla nas jest skuteczność nauczania, odpowiedni dobór metodyki ćwiczeń - indywidualnie do poziomu każdego z uczniów - pozwala to osiągać szybko znaczące postępy w jeździe.

Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz w grupach. Obsługujemy grupy zorganizowane np. zimowiska, kolonie. Oferujemy także sprzęt do wypożyczenia.
Szkolimy zgodnie z najnowszymi metodami nauki, dzieci i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania.
Specjalizujemy się w nauce jazdy carvingowej. Dysponujemy przedszkolem narciarskim oraz pomocami dydaktycznymi.

 Zajęcia odbywają się na wyciągach ,,Wojtek'' w Zawoi!

Ceny:

1os.-70zł
2.os-100zł
3.os-130zł
4.os-140zł

Zajęcia w GRUPIE - ceny do negocjacji.

Kontakt:
Damian Marek- 508-667-449
Piotr Baraniec- 500-740-853

asdasdasdasdas
Home