Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Gadżety firmowe – na jakie warto się zdecydować, aby zawsze wypaść dobrze

Każdy lubi dostawać prezenty, nawet te drobniejsze. Miły gest na długo zapada w pamięć. Jeżeli chcesz zaskarbić sobie sympatię klientów, obdaruj ich przydatnymi upominkami. Warto postawić na gadżety firmowe. Które z nich okażą się najlepszym wyborem?

Kalendarz

Najważniejszą rolą gadżetu firmowego jest przypominanie klientom o danej marce. Idealną sytuacją okaże się więc taka, w której upominek reklamowy pozostaje w zasięgu wzroku przez długi czas. Jeszcze lepiej, gdy ma z nim styczność wiele osób. Wówczas zasięg oddziaływania logo okaże się najszerszy. Dobrym gadżetem wykorzystującym te mechanizmy będzie kalendarz ścienny promujący firmę. Jeżeli obdarowany nim klient powiesi go w wyeksponowanym miejscu, jego pracownicy będą mieć styczność z logo przedsiębiorstwa przez 12 miesięcy. Kalendarz musi wyróżniać się estetycznym i ciekawym wyglądem, aby rzeczywiście stał się ozdobą biura.

Ceramika reklamowa

Wybierając gadżety firmowe, najlepiej stawiać na praktyczne przedmioty. Przykładem takich akcesoriów będą kubki, kufle czy filiżanki z logo firmy. Warto zdecydować się szczególnie na te ostatnie, dlatego że są dość rzadko spotykane. Filiżanki reklamowe to gadżety bardzo eleganckie, w dodatku subtelnie utrwalające wizerunek firmy. W efektowny sposób pozwalają wyeksponować logo i nazwę marki, służąc klientom każdego dnia. Filiżanki reklamowe możesz zamówić na stronie https://ceramika-reklamowa.com.pl/k/filizanki-reklamowe/.

Pendrive z logo

Klientów warto obdarować również gadżetami elektronicznymi. Świetnym i przydatnym podarunkiem okaże się pendrive z logo firmy. Takie gadżety firmowe są często używane i pokazywane większej liczbie osób. Dzięki temu logo marki pozytywnie się kojarzy, przywodząc na myśl nowoczesność i dbałość o klientów.

Artykuły plażowe

Jeżeli grupą docelową firmy są osoby młode i aktywne, warto postawić na gadżety reklamowe związane ze sportem i wypoczynkiem. Klienci chętnie korzystają z takich przedmiotów na dworze, a to zwiększa szanse na to, że logo firmy zostanie zauważone przez inne osoby. W przypadku gadżetów rekreacyjnych na uwagę zasługują piłki plażowe, bidony, ręczniki czy parasole.

Bawełniane torby z nadrukiem

Torba bawełniana wydaje się o tyle dobrym pomysłem, że jest niezwykle uniwersalna. Przydaje się w wielu sytuacjach, w dodatku pasuje do klientów z różnych branż. Wpisuje się również w trendy ekologiczne, budując pozytywne skojarzenia z troską o ochronę środowiska. Dodatkowo logo na torbie jest reklamą mobilną, a to znacznie zwiększa jej skuteczność i zasięg.

Aby zwiększyć świadomość swojej marki i zdobyć sympatię klientów, warto zdecydować się na kalendarze, ceramikę reklamową taką jak filiżanki z logo firmy, pendrive’y, torby bawełniane oraz artykuły plażowe. Takie gadżety są chętnie używane, dlatego odbiorcy mają stały kontakt z nadawanym przekazem. Najlepsze akcesoria reklamowe muszą być praktyczne i ładne, czyli takie, które klient doceni i skojarzy pozytywnie z marką. Przy wyborze warto kierować się jakością, pamiętając, że gadżety firmowe są jednym z elementów strategii wizerunkowej przedsiębiorstwa.

Home