Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 03 marzec 2020 07:05

Wszystko na temat gier przeglądarkowych

Napisał

Co musisz wiedzieć o grach na przeglądarkę.

Zalety i wady produkcji przeglądarkowych

Gry przeglądarkowe to ostatnimi czasy bardzo popularny sposób, aby spędzić wolny czas przy komputerze lub, co ciekawe, przy telefonie. Fakt, że pojawia się coraz więcej gier tego typu tylko potwierdza wszystkich w przekonaniu, że gry bazujące na stronie internetowej jeszcze nie umarły i nic im nie grozi w najbliższym czasie.

Warto jednak sprawdzić jakie są zalety i wady takich produkcji, aby lepiej zrozumieć dla kogo te gry są przeznaczone oraz dlaczego warto poświęcić swój wolny czas na nie, bądź dlaczego lepiej z nich zrezygnować i skierować nasze zainteresowanie w inną stronę.

Dlaczego warto grać w gry na przeglądarkę?

Gry przeglądarkowe single player od zawsze ciekawiły duże grono graczy. Jest to przede wszystkim rozgrywka, która w wielu sytuacjach ogranicza się do kilkuminutowego zarządzania naszym kontem kilka razy na dzień. Co więcej, nie wymaga od nas instalowania żadnych plików, nie potrzeba mocnego sprzętu, żeby uruchomić, a na dodatek w dosłownie sekundę będziemy mogli zalogować się i zagrać w nasz tytuł.

Co więcej, istnieje wiele stron, takich jak na przykład Gameclash.pl, które oferują nam ogromny zasób informacji, dzięki czemu bardzo prosto będziemy mogli znaleźć dodatkowe dane dotyczące gry. Ponadto w każdej chwili pozwoli ona nam sprawdzić czy pojawiły się jakieś nowinki czy aktualizacje. Najważniejszą jednak zaletą jest to, że w prawie każdym przypadku gry tego typu są darmowe!

Wady takich produkcji

Niestety, istnieje szereg rzeczy, na które należy zwrócić uwagę grając w tego typu produkcję. Przede wszystkim miejmy na uwadze, że gry te muszą jakoś zarabiać. Niestety, twórcy bardzo często decydują się na zaaplikowanie mikropłatności, które nie tylko oferują bardzo ciekawe dodatki, ale również wprowadzają chaos i niesprawiedliwą rozgrywkę.

W tej rozgrywce użytkownicy grający bez płatnych dodatków nie mają żadnej szansy rywalizować z pozostałymi. Oprócz tego, wiele funkcji oraz treści w grze może być dla nich zablokowane. Jeśli jednak zapoznamy się z ofertą dostępną na Gameclash.pl, to zobaczymy jak wiele gier stara się zachować odpowiednią równowagę pod tym względem.

asdasdasdasdas
Home