Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 16 marzec 2020 08:14

Quebonafide - o czym on w ogóle rapuje?

Napisał

Quebonafide jest obecnie na ustach wszystkich – a to wszystko za sprawą swojej wielkiej przemiany, którą chętnie prezentuje w mediach społecznościowych. Jest członkiem duetów Yochimu i Taconafide, a także założycielem wytwórni QueQuality. Przede wszystkim jednak jest raperem, jednym z popularniejszych, a także autorem ponadczasowych tekstów. Dla dobrego tekstu jest w stanie wiele zrobić – świadczą o tym liczne podróże, które odbył na potrzeby albumu „Egzotyka”. Poznajcie lepiej Que i dowiedzcie się o czym są jego niesamowite teksty, które prezentuje na swoich płytach.

Kim jest Quebonafide?

Quebo, a właściwie Kuba Grabowski, urodził się w 1991 roku w Ciechanowie. Jest polskim raperem i autorem tekstów. Jak napisaliśmy wcześniej – założył swoją własną wytwórnię QueQuality. Jest członkiem niezwykle słynnego duetu Taconafide, który stworzył wraz z Taco Hemingwayem. Wszystkie jego piosenki, które pisze, trafiają do szerszej publiczności. Jego płyty osiągały wielkie komercyjne sukcesy – były jednymi z najchętniej kupowanych. Nie sposób nie wspomnieć o tym, że na swoim koncie ma takie płyty jak „Egzotyka”, dla której podróżował po wielu krajach, a także „Erotyka” oraz w ramach Taconafide - „Soma 0,5 mg”. Jak się dowiedzieliśmy – pracuje właśnie nad kolejną płytą, która wydana zostanie w 2020 roku. Jej tytuł nosi „ROMANTICPSYCHO”.

Teksty Quebonafide

Quebo wylansował takie przeboje jak „Candy” czy, we współpracy z Taco Hemingwayem, „Tamagotchi”. W swoich tekstach często opisuje to co przeżył i czego doświadczył. Chętnie opowiada o sobie, swoim życiu, chociaż nie wszystko jest zawsze oczywiste. Uwielbia ukryte znaczenia, przy których trzeba się nieco pogłowić, aby dokładnie zrozumieć co miał na myśli. Jest absolutnie jednym z najlepszych raperów i doskonale operuje słowem, co widać jak na tacy w jego tekstach piosenek. Jeśli chcecie więcej o nich poczytać możecie zajrzeć na stronę tekstpiosenki.net – tam znajdują się wszystkie piosenki, które do tej pory zrealizował Quebonafide.

Po co ludzie szukają tekstów piosenek?

Ludzie chętnie odwiedzają takie strony, ponieważ uwielbiają wiedzieć słowo w słowo o czym są piosenki ich ulubionych wykonawców. Niektóre bowiem są śpiewane dość niewyraźnie, a inne z kolei są w zupełnie obcym dla nas języku, więc ich tłumaczenie jest dla nas ciekawe.
To również świetny sposób na nauczenie się obcego języka – mamy tekst w oryginale, a także jego tłumaczenie. Obce słówka same wchodzą do głowy! Zdecydowanie warto zastosować sobie ten sposób na naukę języka.

asdasdasdasdas
ShowMeble
Home