Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 17 marzec 2020 18:21

Akademia BlueCloud - pomoc dla uczniów i szkół

Trwa trudny czas dla szkół, nauczycieli i uczniów. W związku z pandemią koronawirusa uczniowie muszą pozostać w domach, a nauczanie ma się odbywać zdalnie. By nie tworzyć opóźnień i zaległości, nauczyciele powinni zacząć prowadzić lekcje wirtualne, zlecając zadania i prace domowe. Jednak nie wszystkie instytucje są na to gotowe. Z pomocą przychodzi Akademia BlueCloud, która udostępnia bezpłatną platformę e-learningową, aby w tej trudnej sytuacji umożliwić zdalne nauczanie wszystkim, którzy tego potrzebują.

 

Platformy edukacyjne umożliwiające zdalną naukę od długiego czasu wspierają proces edukacyjny, stając się jego niezwykle istotnym elementem. Aktualnie stanęliśmy jednak przed potrzebą pracy zdalnej w zdecydowanie większym wymiarze, a sytuacja nie pozostawiła nam czasu, by odpowiednio się do niej przygotować. Zgodnie z decyzją Przewodniczącego Rady Ministrów z dnia 11 marca 2020 r. zajęcia edukacyjne prowadzone w placówkach oświatowych zostają zawieszone co najmniej do dnia 25 marca 2020 r.

Firmy BlueCloud oraz GB Promotion zapraszają do kontaktu nauczycieli i szkoły, które chcą skorzystać z darmowej pomocy i specjalnie przygotowanej platformy e-learningu. Więcej informacji znajdą Państwo na www.akademiabc.pl oraz pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

asdasdasdasdas
Home