Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
środa, 25 marzec 2020 11:23

Darmowe e-booki w suskiej bibliotece

Jak każda biblioteka w Polsce, suska książnica pozostaje nieczynna do odwołania. Czytelnicy mają możliwość skorzystania z zasobów elektronicznych dostępnych w Bibliotece Suskiej. Jedną z takich opcji jest IBUK Libra – wirtualna czytelnia dostępna całą dobę. Ponad tysiąc książek bez wychodzenia z domu. W księgozbiorze znajdują się znane powieści m.in. Remigiusza Mroza czy Sary J. Maas, utwory literackie naszej noblistki, Olgi Tokarczuk czy seria Baśniobór, uwielbiana przez najmłodszych czytelników.

 

Dodatkowo w ofercie IBUK Libra ma całą gamę podręczników i publikacji naukowych, które z pewnością przydadzą się w nauce, przygotowaniu zadań domowych i prac dyplomowych.

Wszystko dostępne ZA DARMO dla czytelników Biblioteki Suskiej, którzy zgłoszą się po kod i zarejestrują na stronie IBUK Libra (https://libra.ibuk.pl/)

Czytaj i poznawaj świat bez wychodzenia z domu!

Instrukcja:

1. Zgłoś się po kod PIN wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - w temacie wpisz IBUK LIBRA

2. Po otrzymaniu od bibliotekarza kodu zarejestruj się na stronie https://libra.ibuk.pl/ (pole do rejestracji w prawym górnym rogu)

3. Potwierdź swoje konto (powinieneś otrzymać wiadomość na skrzynkę e-mail)

4. Zaloguj się na stronie IBUK Libra podając mail i hasło

5. W lewym górnym rogu wyświetla się napis "Brak instytucji", kliknij i wybierz opcję "dodaj kod PIN"

6. Wprowadź kod otrzymany od biblioteki i zatwierdź

7. Korzystaj ze zbiorów IBUK Libra - bogaty księgozbiór literatury popularnej i fachowej

8. Przy następnej wizycie na stronie wystarczy skorzystać z opcji "zaloguj się" w prawym górnym rogu strony

9. Pytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w wiadomości prywatnej 

#zostańwdomu

 

Odźwiedź Bibliotekę Suską w Internecie. Więcej informacji na profilu na Facebooku https://www.facebook.com/bibliotekasuska oraz grupie https://www.facebook.com/groups/bibliotekasuska

asdasdasdasdas