Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 31 marzec 2020 10:27

My Own Abyss ma szansę zagrać w prestiżowym festiwalu

My Own Abyss My Own Abyss

Zespół My Own Abyss, który tworzą w większości muzycy z powiatu suskiego, potrzebuje naszej pomocy, aby móc wystąpić w tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival, który latem odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą. Zagrają w nim grupy, które uzyskają największą ilość głosów w internetowym plebiscycie.

  

My Own Abyss wykonuje muzykę wpisującą się w gatunek metalcore, powstałą z inspiracji zespołami Motionless In White oraz Ice Nine Kills. Grupa została założona pod koniec 2016 roku w Krakowie, aczkolwiek większość jej składu pochodzi z powiatu suskiego. Gitarzysta Marek Zajda i basista Mikołaj Marszałek są z Białki, natomiast drugi gitarzysta Mikołaj Mędrala pochodzi ze Stryszawy. Zespół wydał dotychczas jedną EP-kę, zatytułowaną „Abyss”, a niedawno nakręcił teledysk do utworu „Favour”.

Formacja brała udział w różnych imprezach muzycznych, osiągając w nich niemałe sukcesy. Do swoich najważniejszych osiągnięć muzycy zaliczają I miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Rockowych ERROR 2018 w Barczewie, a także udział w finałach festiwalu Rock in Mińsk 2018 oraz konkursu Fest Muza 2019 w Olsztynie. Obecnie My Own Abyss startuje w eliminacjach do 26. Pol'and'Rock Festival i właśnie dlatego potrzebuje głosów naszych czytelników.

W poprzednich latach zespoły, aby móc wystąpić w tym wydarzeniu, musiały pomyślnie przejść etap przesłuchań na żywo. Ale stan epidemii w Polsce wymusił w tym roku rezygnację z tej formuły. W zamian wszyscy artyści zaproszeni do koncertowej części eliminacji biorą udział w internetowym plebiscycie. Dzięki temu to internauci zadecydują o tym, którzy wykonawcy wystąpią w tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival. Głosowanie odbywa się tutaj: https://polandrockfestival.pl/eliminacje/zaglosuj.

Media

asdasdasdasdas
Home