Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 02 kwiecień 2020 21:17

Przedsiębiorcy pomagają w informowaniu

Napisał

W trudnym, niespotykanym do tej pory czasie epidemii – związanej z zagrożeniem zarażenia koronawirusem – bardzo ważne jest przekazywanie mieszkańcom informacji na temat bezpieczeństwa. Dlatego zespół portalu Sucha24.pl dziękuje przedsiębiorcom, którzy umożliwiają funkcjonowanie serwisu.

Epidemia koronawirusa paraliżuje nie tylko nasze codzienne życie, ale i funkcjonowanie wielu firm. Kryzys gospodarczy staje się faktem. W tym trudnym okresie walki z zagrożeniem, wiele zależy od informacji, które docierają do mieszkańców regionu.

Pracownicy portalu Sucha24.pl, pozostając najczęściej w domu, nadal pracują, by codziennie przekazywać wiadomości – nie tylko związane z bezpieczeństwem, ale i dotyczące pomocy lub po prostu związane z życiem codziennym. Dlatego tak ważna jest pomoc tych przedsiębiorców, którzy zdecydowali się wspierać portal Sucha24.pl poprzez wykupienie reklam. To dzięki nim do domów kilkudziesięciu tysięcy mieszkańców codziennie docierają ważne informacje.

 

Meble "KAROL" Karol Faber

BANK SPÓŁDZIELCZY W SUCHEJ BESKIDZKIEJ

FIRMA STOLARSKA Tadeusz Syc

FIRMA HANDLOWA "BRYZEK - 2" RADOSŁAW BRYZEK

PSB Mrówka Sucha Beskidzka -Agat sp. z o.o. 

BESKIDUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

F.H."SUDER" S.C.BOGDAN SUDER,MARIA SUDER

Odzież Ochronna, Robocza, Hurt-Detal, Jacek Moćko

HI-TECH inż. Bajcer Paweł

Zdrowit Tadeusz Kasperkiewicz

BodyCan Fitness Edyta Borowy

MONEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

SZYMON GORYL LUIT

OTOMATIC SMOLEC I WRONKA SPÓŁKA JAWNA

Intermarché -KARMINA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bricomarché -RIDET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

IDEA PV Sp.z o.o.

Doradca Podatkowy Anna Powroźnik z Jordanowa

 

asdasdasdasdas
ShowMeble
Home