Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 11 maj 2020 12:27

Jordanowska biblioteka wznowiła działalność

Jordanowska biblioteka wznowiła działalność Foto: Pixabay

Od dzisiaj można już wypożyczać książki w Bibliotece Miejskiej w Jordanowie. Oczywiście, jak wszędzie, trzeba tam zachować pewne środki ostrożności, wymuszone sytuacją epidemiologiczną w kraju.

  

Jordanowska biblioteka będzie na razie działała tylko w dni robocze tygodnia i w ograniczonym zakresie, nie można bowiem korzystać z czytelni i ze stanowisk komputerowych. W soboty placówka pozostanie zamknięta, aż do odwołania. Wchodząc do środka trzeba pamiętać o tym, by zdezynfekować ręce i mieć zakryte usta oraz nos. Zaś wewnątrz należy zachować bezpieczną odległość od innych użytkowników – minimum 1,5 metra.

Aby wypożyczyć książki, nie trzeba nawet specjalnie iść czy jechać do biblioteki. Można je zamówić telefonicznie lub e-mailem. Wystarczy zadzwonić pod nr: (18) 267 51 06 lub napisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

asdasdasdasdas
Home