Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 25 maj 2020 21:46

Wirtualny Dzień Otwartych Drzwi w Zespole Szkół Goetla

 Zespół Szkół im. Walerego Goetla w Suche Beskidzkiej serdecznie zaprasza wszystkich absolwentów klas ósmych szkół podstawowych na Wirtualny Dzień Otwartych Drzwi, który odbędzie się już w dniach 27 i 29 maja i pozwoli poznać wszystkim zainteresowanym wyborem dalszej drogi edukacyjnej uczniom oraz ich  rodzicom naszą szkołę, a także to jakie kwalifikacje i w jaki sposób zdobędą kończąc szkołę?

 

      Drodzy Uczniowie, z przyczyn od nas niezależnych nie możemy spotkać się z Wami osobiście, jednak chcemy w inny niż tradycyjny sposób zaprezentować Wam Zespół Szkół im. Walerego Goetla. Głęboko wierzymy, że jeśli poszukujecie dobrej, przyjaznej  i bezpiecznej szkoły, wiążąc przyszłość z naszą placówką dokonacie dobrego wyboru.

       Na pewno jesteście ciekawi co dla Was przygotowaliśmy? Już od 27 maja macie możliwość wirtualnych odwiedzin ZS Goetla na naszej stronie internetowej: http://zsgsucha.pl/. Będą  niespodzianki, liczne zdjęcia, prezentacje kierunków kształcenia, filmy pokazujące życie naszej szkoły, quizy z poszczególnych dziedzin interesującego Was zawodu oraz odpowiedzi na często zadawane przez wszystkich kandydatów pytania. Można również zapoznać się z aktualnymi informacjami o interesujących kierunkach kształcenia, zajęciach praktycznych i ogólnokształcących, kołach zainteresowań prowadzonych w szkole oraz z materiałami promocyjnymi. 29 maja będziecie mogli zadawać pytania i otrzymać odpowiedzi, ale o tym w dalszej części artykułu.

      Jak to będzie wyglądało w praktyce? Wchodzicie na stronę internetową Zespołu Szkół Goetla, na stronie głównej przywitają Was otwarte drzwi wszystkich kierunków kształcenia prowadzonych i oferowanych w naszej szkole. Warto przypomnieć, że są to:

Technik budownictwa,

Technik elektryk,

Technik informatyk,

Technik programista – NOWOŚĆ 2020!

Technik automatyk,

Technik mechatronik,

Technik pojazdów samochodowych,

Technik spedytor,

Technik przemysłu mody,

Technik usług fryzjerskich

oraz
Szkoła Branżowa I Stopnia w zawodach: Mechanik pojazdów samochodowych, Monter sieci i instalacji sanitarnych, Murarz – tynkarz , Fryzjer, Krawiec, Operator obrabiarek skrawających, Stolarz, Mechanik – monter maszyn i urządzeń, Kierowca mechanik,

        Klikacie na nazwę  wybranego kierunku  typu szkoły, w której nauką  jesteście zainteresowani i oto  pojawią się potrzebne o nim  informacje. Zostaniecie zaproszeni do obejrzenia szkolnych pracowni, filmów, wzięcia udziału w specjalnym quizie dotyczącym wybranego zawodu. Zachęcamy do udziału w nim. Wśród osób, które uzyskają najlepsze wyniki rozlosujemy drobne upominki, a o przyznanych nagrodach poinformujemy e-mailem.

       Tutaj też możecie znaleźć większość odpowiedzi na najczęściej zadawane, a związane z interesującym Was kierunkiem pytania. Na przykład: Gdzie znajdę zatrudnienie po ukończeniu technikum? Jakie i w jaki sposób  kwalifikacje zdobędę kończąc szkołę? Jakie kursy dające dodatkowe kwalifikacje prowadzi szkoła? Jak szkoła rozwija moje zainteresowania? Czy szkoła bierze udział w zewnętrznych konkursach zawodowych? Czy w szkole są prowadzone projekty unijne i zagraniczna wymiana młodzieży? Z pewnością znajdziecie rzetelne odpowiedzi na te i wiele innych  pytań.

       Dzień 29 maja to spotkania on -line w Goetlu, specjalnie i tylko dla Was. W tym dniu zapraszamy wszystkich kandydatów do bezpośrednich rozmów z nami czyli z Gronem Pedagogicznym i Dyrekcją Zespołu Szkół im. Walerego Goetla. Aby to uczynić, należy wejść na nasz profil na facebooku : https://www.facebook.com/zsgoetelsucha/, będziemy tam czekać w godzinach 14.00 – 15.00  na zadawane przez Was pytania i postaramy się szybko, ale wyczerpująco na nie odpowiadać. Będzie można zapytać o wszystko, co wiąże się ze szkołą, a także uzupełnić swoje informacje na ewentualność, gdyby ktoś ich nie znalazł podczas odwiedzin na stronie internetowej szkoły. Wysłuchamy Was uważnie. Bardzo chętnie pomożemy Wam rozwiać wszelkie wątpliwości i posłużymy swoją radą i pomocą w dokonaniu przyszłego wyboru. Czekamy na kontakt!

       W Wirtualnym Dniu Otwartych Drzwi w Zespole Szkół im. Walerego Goetla  można uczestniczyć za pomocą komputera, laptopa oraz urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym iOS lub Android.  Kochany ósmoklasisto, kandydacie do szkoły średniej wejdź, kliknij, zobacz,  zapytaj,  bądź w tym dniu razem z nami i wybierz sam. Zapraszamy!

asdasdasdasdas
ShowMeble
Home