Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 25 maj 2020 21:54

Najlepsze wskazówki na udaną randkę

Napisał

Jak sprawić, aby pierwsza randka była niezapomnianym przeżyciem dla was obojga? Pierwsze spotkanie jest stresujące dla dwóch stron, a najczęściej już po pierwszych pięciu minutach rozmowy wiemy, czy spotkanie będzie udane, czy jednak powinniśmy się jak najszybciej ewakuować. Jest jednak kilka sposobów, których zastosowanie może pozytywnie wpłynąć na atmosferę całego spotkania.

Upewnij się, że wiesz czego chcesz

Wszystko zaczyna się od ciebie. Niektórzy ludzie są tak pochłonięci znajdowaniem miłości lub zadowalaniem innych, że zapominają zastanowić się, czego tak naprawdę oczekują od drugiej osoby. Każdy z nas ma wybór i nie musi zakładać, że pierwsza spotkana osoba to ta jedyna. Warto zastanowić się czego oczekuje się od partnera i jak mógłby wyglądać wasz związek kiedy opadną pierwsze emocje i w życie wkroczy rutyna.

 

Wybierz odpowiedni serwis randkowy

Ważne jest, aby wybierać serwisy randkowe, w których rejestrują się osoby, których szukasz. Niektóre portale randkowe są znane i cenione w znajdowaniu miłości na całe życie, a niektóre słyną z przyciągania singli szukających niezobowiązujących relacji. Odrób pracę domową i wybierz witryny odpowiednie dla ciebie, a jeśli chcesz obejrzeć tysiące ciekawych ogłoszeń matrymonialne, odwiedź stronę singlepolish.com.

 

Porozmawiaj przez telefon

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przed pierwszym spotkaniem porozmawiać z kimś przez telefon. Jest to całkiem inny wymiar rozmowy niż przez czat online, a z tonu głosu rozmówcy i sposobu, w jaki się wypowiada można upewnić się, że spotkanie z tą osobą na żywo jest dobrym pomysłem. Zaufaj swojej intuicji. Sprawdź, jak się czujesz w rozmowie i upewnij się, że czujesz się komfortowo z twoim rozmówcą.

 

Zrób research

Zastanów się o czym możesz porozmawiać ze swoim potencjalnym partnerem lub partnerką. Sprawdź, jakie ma zainteresowania, jak spędza wolny czas, jakimi osobami się otacza. Spróbuj znaleźć cechy, które was łączą i wykazać się wiedzą na tematy, które mogą mile zaskoczyć rozmówcę. Dzięki temu cała randka nie skupi się wyłącznie na rozmowie o pogodzie.

 

Umów się na krótkie spotkanie

Pierwsza randka nie musi oznaczać spędzania ze sobą całego dnia. Warto zastanowić się nad szybkim wyjściem na kawę lub drinka. Jeśli planujesz ekstrawagancki wieczór z kimś, kogo nigdy nie spotkałeś, możesz tego żałować, jeśli osoba, którą spotkasz nie będzie przypominała osoby ze zdjęć, między wami nie będzie chemii, a rozmowa będzie katorgą dla obojga. Pamiętaj, aby na pierwsze spotkanie nie umawiać się w czyimś domu. Najlepiej wybrać neutralne miejsce, w którym przebywają także inni ludzie.

 

Zaoferuj coś w zamian

Nie bój się szczerości. Zastanów się, jakie są twoje mocne strony, jakie korzyści możesz wnieść do związku i co zaoferować drugiej osobie. Nie przeceniaj swoich możliwości, ani nie zaniżaj pozytywnych cech. Oczekuj wszystkiego co najlepsze także od drugiej strony.

 

Randki nie dają żadnych gwarancji i mogą stanowić wyzwanie nawet dla najbardziej zrównoważonych singli. Ale odpowiednie podejście i poznanie siebie i swoich potrzeb może znacznie zwiększyć szanse na znalezienie odpowiedniego partnera i uniknięcie rozczarowań. Zwykle już pierwsze spotkanie daje nam wiele potrzebnych informacji o drugiej osobie. Jeśli obie strony są zgodne, że jedno spotkanie to za mało, oznacza to, że szansa na udany związek może być bliżej niż myślisz.

 

asdasdasdasdas