Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 11 grudzień 2014 20:52

Święty Mikołaj jeździł po powiecie suskim.

Napisał

6. grudnia to długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci dzień. Mimo braku śniegu, Święty Mikołaj w tym roku dojechał na czas .Odwiedził szkoły , przedszkola i placówki wychowawcze.

 

Do Szkoły Podstawowej w Marcówce Mikołaj  tym razem  przyjechał wozem strażackim w asyście aniołów i elfa., co sprawiło dzieciom ogromną frajdę. Uczniowie powitali gości recytując wiersze i śpiewając piosenki. Później nadszedł najbardziej oczekiwany przez dzieci moment – rozdawanie prezentów. Każde dziecko odważnie podchodziło do Mikołaja, aby odebrać upominek. Na zakończenie wszystkie dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie.

Wszystkie dzieci otrzymały paczki z prezentami od św. Mikołaja. W szkole zorganizowano również kiermasz świąteczny z ozdobami i kartkami świątecznymi  wykonanymi własnoręcznie przez dzieci.

 

Przedstawiamy galerię zdjęć z obchodów Dnia Świętego Mikołaja w powiecie suskim.

asdasdasdasdas
Home