Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 01 czerwiec 2020 11:27

Niby Nic, a jakie to dobre!

W dobie koronawirusa coraz popularniejsze staje się zdalne nagrywanie utworów. Choć takie rzeczy robiono już znacznie wcześniej, na przykład w sytuacji, gdy muzyków dzieliły setki czy wręcz tysiące kilometrów, teraz decydują się na to również zespoły, których członkowie mieszkają niedaleko siebie.

 

Ostatnio piękną wersję przeboju Varius Manx „Zamigotał świat” zdalnie nagrała grupa Niby Nic z Sidziny. Coveru w jej wykonaniu słucha się równie dobrze, jak oryginału, mimo że każdy muzyk nagrywał swoją partię we własnym domu. Całość została bardzo profesjonalnie zmontowana, o czym można się przekonać, słuchając znajdującego się pod artykułem nagrania.

Zespół Niby Nic powstał już 11 lat temu, ale jego członkowie zapewniają, iż każdy występ traktują jak pierwszy i starają się w jego trakcie dać z siebie wszystko. - Każdy z nas bardzo się angażuje, wkładając w swoją pracę serce i duszę – twierdzą. Grają bardzo zróżnicowaną muzykę – od góralskiej po współczesny pop.

Grupę tworzą: Emilia Pływacz (wokal, skrzypce), Michał Zwierniak (gitara), Szymon Przydatny (wokal, instrumenty klawiszowe, saksofon, gitara), Marcin Pływacz (gitara basowa) oraz Michał Lipiak (wokal, perkusja).

Media

asdasdasdasdas
Home