Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
niedziela, 07 czerwiec 2020 23:13

Zadbaj o swoje dobre samopoczucie i spędź weekend w SPA w Trójmieście

Sopot nie tylko jest przepięknym miastem nadbałtyckim, lecz także posiada status uzdrowiska. Jako kurort nadmorski Sopot ma do zaoferowania znacznie więcej niż inne miejsca rekreacji. Oferta sopockiego, pięciogwiazdkowego hotelu Haffner, to propozycja dla osób odwiedzających Bałtyk w poszukiwaniu luksusowych warunków odpoczynku i regeneracji. Hotel Haffner w Sopocie jest znany także dzięki swojemu wspaniałemu SPA.

Hotel, Sopot, SPA - czy może być coś lepszego?

Przepiękne wnętrza hotelu oraz jego atmosfera, doskonała obsługa hotelowa, standard wyższy niż w innych hotelach Sopotu, a także idealne położenie hotelu tuż obok sopockiego molo - to niezaprzeczalne atuty. Ten hotel w Sopocie jest wyjątkowy z wielu względów. Hotel Haffner to przyjazne i utrzymywane na najwyższym standardzie wyposażenia i obsługi miejsce, gromadzące osoby zakochane w sopockich, morskich klimatach, które dodatkowo cenią sobie elegancki luksus. SPA hotelowe należy do najlepszych w całym Trójmieście. Goście hotelu w SPA znajdują ukojenie, regenerację, odpoczynek i zdrowie. Wszystko to we wspaniałym Sopocie, w bezpośredniej bliskości bałtyckiego brzegu.

Sopot - hotel SPA o jakim marzysz

Co powiesz na weekendowe SPA w Sopocie w najlepszym wydaniu? SPA w Hotelu Haffner jest wyjątkowe w całym Trójmieście. Nawet jeśli masz specjalne wymagania dotyczące wszelkich standardów hotelowych i standardów SPA - w tym hotelu znajdziesz wszystkie rozwiązania stworzone dla Twojej przyjemności, zadowolenia i komfortu. Instytut SPA & Wellness zapewnia mnogość przeprowadzanych zgodnie z regułami sztuki zabiegów regeneracyjnych, wydatnie poprawiających samopoczucie i stan zdrowia. Wykwalifikowany zespół, składający się z osób posiadających dyplomy i doświadczenie w dziedzinach dotyczących Twojego dobrostanu somatycznego i psychicznego - jest do Twojej dyspozycji. To hotelowe SPA w Sopocie korzysta także z najlepszego sprzętu rekreacyjnego. Starannie tworzona atmosfera, pozwalająca na głębokie przeżycie relaksu i odpoczynku, jest czymś, co udziela się każdemu.

Zawitaj we wspaniałym, nadmorskim mieście Sopot, w którym to kurorcie i uzdrowisku mieści się SPA Hotelu Haffner. Odkryj w jaki sposób idealne warunki działają dla Twojego relaksu i regeneracji. To miejsce, które nawet w niedługim czasie weekendu pozwoli na odzyskanie równowagi psychicznej oraz doda sił na długi czas.

asdasdasdasdas
ShowMeble
Home