Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Świat w kryzysie. Jak zapewnić sobie bezpieczeństwo?

W ostatnich miesiącach świat jaki znamy, bardzo się zmienił. Pojawienie się wirusa COVID-19 sprawiło, że zmieniliśmy swoje codzienne zwyczaje, nawyki i zasady funkcjonowania. Wielu z nas straciło pracę lub część dochodów. W takiej sytuacji pojawia się pytanie: jak w przyszłości zabezpieczyć się przed takimi wydarzeniami, zapewniając sobie bezpieczeństwo?

Miękka poduszka finansowa

Pierwszym krokiem jest stworzenie sobie tzw. poduszki finansowej. Przez poduszkę finansową rozumiemy zabezpieczenie domowych finansów w wysokości trzech wypłat, które pozwolą nam swobodnie przetrwać jakiś czas bez dochodu. Nie jest to oczywiście takie proste. Najlepiej odkładać co miesiąc niewielkie sumy, których nie odczujemy w codziennych wydatkach. W perspektywie pandemii warto zrezygnować z czegoś, na rzecz zabezpieczenia siebie oraz swoich bliskich. Zagraniczna wycieczka czy duże remonty w obecnej rzeczywistości i tak są niemożliwe do zrealizowania, a bezpieczeństwo finansowe rodziny to przecież priorytet dla każdego z nas.

Lokata bankowa Twoim sprzymierzeńcem

Jeśli posiadamy jakąkolwiek odłożoną gotówkę, to idealnym rozwiązaniem jest założenie lokaty. Lokata bankowa w Santander Consumer Bank – bank od kredytów, gwarantuje pewny zysk dzięki stałemu oprocentowaniu już od kwoty nawet tysiąca złotych! Ponadto możemy wybrać, na jaki czas chcemy taką lokatę założyć. Trzymanie środków w przysłowiowej „skarpecie” jest pozbawione sensu. Lepiej w bezpieczny sposób pomnażać zgromadzone środki.

Santander Consumer Bank doskonale dostosował się do pandemicznej rzeczywistości. Obecnie lokatę bankową możemy założyć w kilku prostych krokach przez Internet lub telefon. Jest to całkowicie bezpieczne, bardzo wygodne, a przede wszystkim pomaga nam w pomnażaniu naszych ciężko zarobionych pieniędzy w prosty i przejrzysty sposób. Jest to rozwiązanie dobre dla każdego, ponieważ – w przeciwieństwie do inwestycji – nie wymaga dogłębnej znajomości świata finansów.

Zaplanuj swoją przyszłość

Kiedy cały świat szaleje, a my zostajemy zamknięci w domu, priorytetem jest organizacja nowej codzienności sobie i swojej rodzinie. Pracujemy z domu, zakupy robimy przez Internet, dzieci uczą się online. Weryfikujemy również, które ze zgromadzonych przez nas przedmiotów są naprawdę potrzebne i na co do tej pory wydawaliśmy niepotrzebnie pieniądze. Priorytetem w takiej sytuacji jest zabezpieczenie finansowe, które można zrealizować poprzez sumienne odkładanie pieniędzy oraz korzystanie z takich narzędzi jak lokaty bankowe.

ShowMeble
Home